SON DAKİKA
Rachid Ghezzal Beşiktaş'ta kalmak işçin şart koştu

Rachid Ghezzal Beşiktaş'ta kalmak işçin şart koştu

Sezonu çifte kupayla kapayan Beşiktaş'ta Süper Lig'in asist kralı Rachid Ghezzal'ın takımda kalıp kalmayacağı merak konusu.

Spor

11.02.2024, 19:01

Beşiktaş'ta geride kalan sezonun en dikkat çeken isimlerinden olan Rachid Ghezzal, 1 yıl daha siyah beyazlı formayı giymek istediğini belirtirken talep ettiği ücret sıkıntı yarattı. Hürriyet Gazetesi'nin haberine göre, yıldız oyuncu maaşının iyileştirilmesi gerektiğini iletti.

"2.5 MİLYON EURO TALEP ETTİ"
Kulübe haber yollayan Ghezzal’ın geride kalan sezonda 1.5 milyon Euro’ya oynadığını hatırlatarak takımda kalmak için yönetimden 2.5 milyon Euro talep etti. Siyah beyazlıların ise kulübün menfaatlerini düşündüklerini ve yüksek rakamlar konusunda titiz davrandıklarını vurgulayarak bu rakamın ortasını bulmak için opsiyon istediği öğrenildi.

Ghezzal, tekrar oynamak için her iki tarafın da fedakârlık yapması gerektiğini ifade ederken tarafların tekrar bir araya gelmesi bekleniyor. 31 lig maçında 17 asist yapan ve bu alanda ligin kralı olan Cezayirli futbolcu 8 kez de ağları havalandırarak şampiyonlukta önemli rol oynamıştı.

Habere Tepki Ver

0

0

0

0

0

0

0

0


Loading