Yandex Metrica

Nuri Şahin yıllar sonra itiraf etti: Fatih Terim çatacak yer arıyordu!

Nuri Şahin yıllar sonra itiraf etti: Fatih Terim çatacak yer arıyordu!

Son dakika haberleri... Antalyaspor Teknik Direktörü Nuri Şahin, milli takımda çalıştığı eski hocası Fatih Terim hakkında itiraflarda bulundu. Şahin'in ifadeleri sporseverlerin dikkatini çekti.

Spor

23.01.2024, 22:14

Süper Lig ekibi Antalyaspor'un teknik direktörü Nuri Şahin, futbolculuk döneminde unutamadığı anıları anlatarak Fatih Terim'i Jürgen Klopp'a benzetti.

Socrates'e konuşan Şahin, "Jürgen Klopp ile Fatih Terim'in bazı şeyleri çok benziyor. Fatih Hoca'nın özellikle son dönemlerde çok değerli hareketlerini gördüm. İyi günde de kötü günde de arıyor. Enteresan noktalarda bir dokunuş bekler ya insan, o anda çıkıyor karşına" ifadelerini kullandı.

NURİ ŞAHİN: FATİH TERİM ÇATACAK YER ARIYORDU

Futbolculuğu döneminde A Milli Takım'da Fatih Terim ile beraber çalışan Nuri Şahin, unutumadığı anısını anlatarak güldürdü.

Milli takımda kısa kollu forma giymediğini aktaran Şahin, "Milli takımda herkes kısa kollu forma giyiyordu ben ise uzun kollu forma istemiştim. Fatih Terim, çatacak yer arıyordu. Bana çattı. Bana 'Sen kimsin? Maradona mısın?' dedi (gülerek)" açıklamasında bulundu.

Mertens'ten Immobile'ye uyarı: Burada bir tane Ciro var! Mertens'ten Immobile'ye uyarı: Burada bir tane Ciro var! Haberi Görüntüle

NURİ ŞAHİN'DEN DİPLOMA AÇIKLAMASI

Kendisi için çok sık yapılan lisans krizine de değinen Nuri Şahin, "Pro Lisans konusunda her görüşe saygı duyuyorum ama benim görüşüme de saygı duyulsun. Ben, 2015'ten beri Almanya, Türkiye, İngiltere ve Galler'den Pro Lisans almaya çalışıyorum ama yaptırmadılar. Ben, 6-7 yıldır zaten bu işe talibim" dedi.

Habere Tepki Ver

0

0

0

0

0

0

0

0


Loading