Yandex Metrica

Muslera iftar yemeğinde konuştu: "Tek hedef şampiyonluk"

Muslera iftar yemeğinde konuştu: "Tek hedef şampiyonluk"

Lider Galatasaray takımı iftar yemeğinde buluştu.

Spor

23.01.2024, 20:39

Dün gerçekleştirilen idman sonrası iftar yemeğinde tekrar buluşan Galatasaray takımı birlikte vakit geçirdi. Yemeğe,  Başkan Vekili Erden Timur da katıldı. Yemekte kulüp televizyonuna Adana Demirspor maçıyla ilgili değerlendirmede bulunan Muslera, şampiyonluk yolunda devam etmeye çalıştıklarını söyledi.

Konuşmasına, "Allah kabul etsin." diyerek başlayan ve birlikte olmanınn önemini vurgulayan kaptan Muslera, "Bu akşam yemeği ve beraber olmak çok önemliydi. Başkanımıza, teknik heyetimize ve bütün arkadaşlarıma buraya gelip bunu yaptıkları için çok teşekkür ediyorum." dedi.

Gemileri yaktı! Icardi devri bitiyor mu? Erden Timur'la alakası var mı? Gemileri yaktı! Icardi devri bitiyor mu? Erden Timur'la alakası var... Haberi Görüntüle

TARAFTARIMIZA TEŞEKKÜR EDİYORUZ

 "Evde de deplasmanda da taraftarımız hep yanımızda. Bizi yalnız bırakmıyorlar. Onlara müteşekkir olmamız gerekiyor. Bazen kaybetmek de önemli. Gerçeklerle yüzleşmemizi sağlıyorlar. Rakipler bize karşı yüzde 200 ile oynuyor. Çok iyi bir takımımız var. Yarından itibaren tüm maçları kazanıp şampiyonluk yolunda ilerleme hedefimiz var." şeklinde görüş belirtti.

2023-2024 sezonunda hangi takımlar ligden düştü, çıktı? 2023-2024 sezonunda hangi takımlar ligden düştü, çıktı? Haberi Görüntüle

ŞAMPİYONLUĞA ODAKLANDIK

 "Milli takım maçları sonrası oynanan müsabakalar zor oluyor. Çok milli oyuncumuz var. Bizim için ayrı bir meydan okuma olduğunu söyleyebiliriz. Teknik ekip, oyuncular, hepimiz şampiyonluk mücadelesine odaklanmış durumdayız. Bu konuda Erden beye ve başkana teşekkür ediyoruz. Taraftarımızla birlikte fedakarlık yaparak hep beraber şampiyonluk yolunda devam etmeye çalışıyoruz. Ben burada birçok yıl geçirdim. Bu yıllar arasında bu sene çok özel. Çok heyecanlıyım." ifadelerini kullandı.

Sakaryaspor'un yeni başkanı kim oldu? Başkan adayı Gökhan İn'den Real Madrid çıkarması... Sakaryaspor'un yeni başkanı kim oldu? Başkan adayı Gökhan İn'den Real... Haberi Görüntüle

OKAN HOCA BAŞARILI

 "Adaptasyon önemli bir şey. Oyuncular zorlanabiliyor. Dil, kültür, futbol farklı. Hızlı ve farklı bir futbol oynanıyor. Bu grup inanılmaz oyunculardan oluşuyor. Çok hızlı bir şekilde adapte oldular. Burada Okan hoca da çok iyi iş çıkardı. Bunun altını çizmek lazım. Cumartesi'den itibaren kendimizi göstermeye ve şampiyonluk yolunda mücadele etmeye devam edeceğiz. Taraftarımız bizim 12. oyuncumuz. Bizim yanımızda oldukları sürece şampiyonluğa bir adım daha yakın olacağız." diyerek sözlerini tamamladı.

Habere Tepki Ver

0

0

0

0

0

0

0

0


Loading