Yandex Metrica

Mourinho Beşiktaş'a geliyor! Tek şartı var

Mourinho Beşiktaş'a geliyor! Tek şartı var

Beşiktaş, Mourinho ile yapılan görüşmeleri başarıyla sonuçlandırarak, kulübün teknik direktörlük koltuğuna dünyaca ünlü bir ismi getirme yolunda önemli adımlar atıyor.

Spor

22.05.2024, 00:45

Beşiktaş, teknik direktörlük için ünlü Portekizli teknik adam Jose Mourinho ile temaslarını hızlandırdı. İstanbul'da yapılan ilk görüşmenin ardından, ikinci başkan Hüseyin Yücel'in İtalya'ya giderek görüşmelere devam edeceği belirtildi.

Oğuz Aydın için resmi açıklama! Beşiktaş ve Galatasaray karşı karşıya Oğuz Aydın için resmi açıklama! Beşiktaş ve Galatasaray karşı karşıya Haberi Görüntüle

MOURINHO İLE İLKK TEMAS

Beşiktaş camiasını heyecanlandıran haber, ikinci başkan Hüseyin Yücel'in, Jose Mourinho ile görüştüklerini açıklamasıyla geldi. Sabah Gazetesi'nin haberine göre, Mourinho 19 Nisan'da Türk Hava Yolları'nın (THY) yeni reklam filmi için İstanbul'a geldiğinde, Beşiktaş yönetimi bu fırsatı değerlendirdi.

Fenerbahçe hisseleri borsada resmen uçtu! Fenerbahçe hisseleri borsada resmen uçtu! Haberi Görüntüle

GÖRÜŞMENİN DETAYLARI

Beşiktaş yönetimi, Mourinho ile İstanbul'da bir otelde bir araya geldi. Görüşmede, Beşiktaş ikinci başkanı Hüseyin Yücel'in yanı sıra yöneticiler Onur Göçmez ve Burak Aslan da hazır bulundu. Mourinho'ya, Beşiktaş'ın mevcut durumu, transfer bütçesi ve gelecek planları hakkında bilgi verildi. 61 yaşındaki teknik adam, konuyu değerlendireceğini ve geri dönüş yapacağını ifade etti.

Robert Lewandowski kararını bildirdi! Fenerbahçe'ye gelecek mi? Robert Lewandowski kararını bildirdi! Fenerbahçe'ye gelecek mi? Haberi Görüntüle

İTALYA'DA İKİNCİ BULUŞMA

İlk görüşmenin ardından iki hafta geçtikten sonra, Beşiktaş yönetimi bu kez İtalya'ya giderek Mourinho ile tekrar masaya oturdu. Görüşmede, Mourinho teklife sıcak baktığını ancak başka kulüplerden de teklifler aldığını belirtti.

Murat Ülker Fenerbahçe seçimi için ne söyledi? Murat Ülker Fenerbahçe seçimi için ne söyledi? Haberi Görüntüle

TALEP EDİLEN ÜCRET ORTAYA ÇIKTI

Jose Mourinho'nun Roma'da aldığı yıllık 5 milyon Euro maaş ve ekibi için de 2 milyon Euro'luk ücret talep ettiği bildirildi. Beşiktaş yönetimi, bu talebi değerlendirmek üzere çalışmalarını sürdürüyor.

Beşiktaş'a gün doğdu! Kabul ederse 4 milyon euro... Beşiktaş'a gün doğdu! Kabul ederse 4 milyon euro... Haberi Görüntüle

GELECEK PLANLARI

Gelecek hafta, ikinci başkan Hüseyin Yücel'in tekrar İtalya'ya giderek Mourinho ile yüz yüze anlaşma zemini arayacağı belirtildi. Mourinho'nun, Beşiktaş'a gelme konusundaki nihai kararı merakla bekleniyor.

Ali Koç'tan Ferdi Kadıoğlu transferiyle ilgili çarpıcı açıklama! Dudak uçuklatan bonservis bedeli... Ali Koç'tan Ferdi Kadıoğlu transferiyle ilgili çarpıcı açıklama! Dudak uçuklatan... Haberi Görüntüle

BEŞİKTAŞ TARAFTARINDA BÜYÜK HEYECAN

Bu gelişmeler, Beşiktaş taraftarları arasında büyük heyecan yarattı. Dünyaca ünlü teknik direktör Jose Mourinho'nun, Beşiktaş'ın başına geçmesi durumunda, siyah-beyazlıların gelecekteki hedeflerine ulaşmada önemli bir rol oynaması bekleniyor.

Habere Tepki Ver

0

0

0

0

0

0

0

0

Buluthan AKAR

TRHaber.com - Spor


Loading