Yandex Metrica

Mostafa Mohamed'den yıllar sonra gelen Galatasaray itirafı! Fransız takımına daha iyi teklife rağmen gitmedi

Mostafa Mohamed'den yıllar sonra gelen Galatasaray itirafı! Fransız takımına daha iyi teklife rağmen gitmedi

Mostafa Mohamed, eski takımı Galatasaray'a transfer sürecine dair önemli bilgileri Fransız basınına anlattı. Mostafa Mohamed, Galatasaray'a transfer olduğu dönemde Fransız takımı Saint-Etienne'den daha cazip bir teklif almasına rağmen Galatasaray'ı tercih ettiğini itiraf etti.

Spor

28.02.2024, 14:09

2022'den bu yana Nantes formasını terleten Galatasaray'ın eski golcüsü Mostafa Mohamed, Fransız basınına açıklamalarda bulundu. Mısırlı santrfor, Galatasaray'a transfer olma süreciyle ilgili bir de yıllar sonra gelen bir itirafta bulundu.

Bu hafta maç var mı? 13-14 Nisan Cumartesi-Pazar Süper Lig'de hangi takımın maçı var? Bu hafta maç var mı? 13-14 Nisan Cumartesi-Pazar Süper Lig'de... Haberi Görüntüle

MOSTAFA MOHAMED: SAINT-ETTIENNE DAHA FAZLA PARA VERDİ

Mostafa Mohamed yaptığı açıklamada, "Mısır'dan ayrıldıktan sonrası biraz zordu. Açıkçası kolay olmadı. Galatasaray'a gittiğimde ülkeden ayrılıp profesyonel oldum açıkçası benim için zor oldu. O dönemde Galatasaray ve Saint-Etienne benimle aynı anda görüşüyorlardı. Saint-Etienne'e gidebilirdim, daha büyük bir fırsat ve daha büyük bir meblağ sundular. Ancak Galatasaray, Zamalek'le anlaştı. Yine de Galatasaray deneyimi benim için olumlu geçti." şeklinde konuştu.

UEFA Avrupa Ligi'nde bu gece: Kupanın favorisi Liverpool elendi UEFA Avrupa Ligi'nde bu gece: Kupanın favorisi Liverpool elendi Haberi Görüntüle

"BURAYA HEMEN ALIŞTIM"

Nantes'ta mutlu olduğunu belirten Mohamed, "Nantes kulübü ve orada çalışan insanlar en iyilerden. Buraya hemen alıştım ve kendimi rahat hissettim. Dil farkı ve yeni bir ülke nedeniyle farklı bir duygu. Profesyonel kariyerimde ikinci yılımdı ve yine yeni bir ülkeye gitmem gerekiyordu, bu durum biraz zorladı ancak yavaş yavaş her şey daha basit ve daha keyifli hale geldi." ifadelerini kullandı.

Habere Tepki Ver

0

0

0

0

0

0

0

0

Buluthan AKAR

TRHaber.com - Spor


Loading