Yandex Metrica

Mike Tyson uçakta kendisiyle fotoğraf çektirmek isteyen hayranını yumrukladı

Dünyanın en ünlü ve güçlü boksörlerinden birisi olan Mike Tyson, iddialara göre kendisi ile fotoğraf çektirmek isteyen hayranını, fotoğraf çekiminden hemen sonra yumrukladı. Tyson'ın uyarmasına rağmen kendisini sık sık rahatsız ettiği için çileden çıktığı belirtildi.

Spor

23.01.2024, 19:10

"Demir Mike" lakaplı dünyanın en ünlü boksörlerinden Mike Tyson uçakta kendisini rahatsız eden hayranını defalarca yumrukladı.

Ülke puanına hangi takım en çok katkı sağladı 2024? Ülke puanına en çok Fenerbahçe'mi katkı verdi? Ülke puanına hangi takım en çok katkı sağladı 2024? Ülke... Haberi Görüntüle

HAYRANI LAUBALİ TAVIRLAR SERGİLEDİ

San Francisco Uluslararası Havalimanı'ndan Florida'ya seyahat etmek üzere uçağa binen Tyson, kendisiyle fotoğraf çektirmek isteyen hayranın talebini geri çevirmedi. Ancak tam arka koltuğunda oturan yolcunun efsane boksörü rahatsız etmeyi sürdürmesi sonrası Tyson adeta çılgına döndü. 55 yaşındaki Tyson bir anda ayağa kalkarak yolcuyu yumruklamaya başladı.

Süper Lig Galatasaray- Fenerbahçe maçı ne zaman, saat kaçta? Derbi maçı ne zaman, hangi kanalda? Süper Lig Galatasaray- Fenerbahçe maçı ne zaman, saat kaçta? Derbi... Haberi Görüntüle

"SADECE İMZA İSTİYORDU"

Görüntülerde Tyson'ın bir kişiyi seri şekilde yumrukladığı görülürken, onu durdurmaya çalışan kişinin ise "Hey Mike! Kes şunu" diye bağırdığı duyuluyor. Olayları video kaydına alan kişi "Oğlum Mike Tyson tarafından dövüldü. Evet, kafayı yedi. Sadece imza istiyordu. Ne olduğunu anlamadık" şeklinde konuştu.

Basketbol tarihinde benzeri görülmedi! Maçlar artık parkede oynanmayacak! Neden cam zemin? Basketbol tarihinde benzeri görülmedi! Maçlar artık parkede oynanmayacak! Neden cam... Haberi Görüntüle

SORHOŞ YOLCU TYSON'I DELİYE ÇEVİRDİ

Eski ağır sıklet dünya şampiyonuna yakın kaynaklar, yolcunun sarhoş olduğunu ve Tyson'ı kışkırtmaya çalıştığını iddia etti. Görgü tanıkları, olayın ardından Mike Tyson'ın uçaktan indiğini ifade etti. Yumruklanan ve yüzü kanlar içinde kalan yolcu tedavi altına alındıktan sonra polis tarafından ifadesine başvuruldu. Fena dayak yiyen hayranı, kanlar içinde kaldıktan sonra hastaneye kaldırılarak Tyson'dan şikayetçi oldu.

Habere Tepki Ver

0

0

0

0

0

0

0

0


Loading