Yandex Metrica

Mehmet Topal: Sergen Yalçın'a hayrandım

Mehmet Topal: Sergen Yalçın'a hayrandım

Beşiktaş'ın yeni transferi Mehmet Topal, birlikte çalışacağı teknik direktör Mehmet Topal'a hayran olduğunu açıkladı.

Spor

23.01.2024, 17:39

Başakşehir ile sözleşmesi bittikten sonra Beşiktaş'a transfer olan  Mehmet Topal, Sergen Yalçın, Siyah-beyazlı taraftarlar ve Josef De Souza hakkında duygularını paylaştı.

Arda Güler transferde dünya yıldızı Mbappe'ye fark attı Arda Güler transferde dünya yıldızı Mbappe'ye fark attı Haberi Görüntüle

'SOL AYAĞI MUHTEŞEMDİ'

Sergen Yalçın ile çalışacağı için heyecanlı olduğunu söyleyen Topal, "Sergen hocamızın oynadığı dönemde hayranıydım, muhteşem bir sol ayağı vardı. Bunu sadece burada değil, geçmiş yıllarda yaptığı röportajlarda da söylemiştim. Onunla çalışmak, benim için ayrı bir onur" ifadelerini kullandı. 

Resim

Okan Buruk, Zeki Çelik transferini saklıyor mu? Okan Buruk, Zeki Çelik transferini saklıyor mu? Haberi Görüntüle

'ÇILGINLAR'

Beşiktaş taraftarlarının çılgınlar gibi olduğunu açıklayan 35 yaşındaki futbolcu, "Biz, futbolcular olarak taraftarlarımızı her zaman arkamızda görmek isteriz. Onlar, bizim her zaman 12. adamımız. Beşiktaş taraftarını anlatmaya gerek yok. Mükemmel, çılgın bir taraftara sahibiz. Onlar bizim ekstra gücümüz olacaklardır" görüşlerini belirtti. 

Resim

Beşiktaş kimsenin gözünün yaşına bakmıyor! 7 futbolcunun biletini kesti Beşiktaş kimsenin gözünün yaşına bakmıyor! 7 futbolcunun biletini kesti Haberi Görüntüle

'KARDEŞ GİBİYİZ'

Fenerbahçe'de birlikte oynadığı Josef De Souza ile yeniden buluşan Mehmet Topal, "Josef'le kardeş gibiyiz. Mükemmel bir bağımız var. Atiba'yı zaten uzun yıllardan beri tanıyorum. Birbirimize çok saygı duyuyoruz. Takım içinde rekabet her zaman önemlidir. Rekabet olacak ama bu hiçbir zaman bizim dostluğumuzu etkilemeyecek" dedi.

Habere Tepki Ver

0

0

0

0

0

0

0

0


Loading