Yandex Metrica

Sitede Ara

Mehmet Demirkol kimdir? Mehmet Demirkol ne iş yapıyor?

Mehmet Demirkol kimdir? Mehmet Demirkol ne iş yapıyor?

2001 yılından beri Milliyet gazetesinde köşe yazarlığı yapan Mehmet Demirkol kimdir? Mehmet Demirkol hakkında merak edilenler haberimizin devamında.

Spor

20.05.2024, 15:56

Sosyal medya platformu olan Twitter'ın kullanıcıları tarafından merak konusu olan Mehmet Demirkol, biyografisi araştırılan kişiler arasında yer alıyor. Peki Mehmet Demirkol kimdir? Mehmet Demirkol ne iş yapıyor? Mehmet Demirkol hakkında merak edilen tüm bilgiler haberimizin devamında sizler için derlendi. 

Oosterwolde, Galatasaray transferini açıkladı Oosterwolde, Galatasaray transferini açıkladı Haberi Görüntüle

MEHMET DEMİRKOL KİMDİR?

1970 yılında İstanbul’da dünyaya gelen Mehmet Demirkol, Galatasaray Lisesi’nden mezun olmuştur. Marmara Üniversitesi, Fransızca Kamu Yönetimini bitiren Demirkol, 2001 yılından beri Milliyet Gazetesi’nde köşe yazarlığı yapmaktadır. Bir süre halkla ilişkiler sektöründe metin yazarlığı görevini üstlenen Mehmet Demirkol, ilk gazetecilik deneyimini Gazete Pazar’da yaşamış sonrasında sırasıyla Yeni Binyıl’da ve Radikal’de çalıştı. Radikal’de 2002 Dünya Kupası hakkında yazdığı yazılar gözlemci ve gazeteci kimliğini ön plana çıkardı. Radikal Futbol ekibinde bir süre görev aldıktan sonra Radikal Futbol dergisinin kurucu ekibine dahil oldu.

EURO 2024'te bugün kimin maçı var? EURO 2024 Günlükleri 2.gün başlıyor EURO 2024'te bugün kimin maçı var? EURO 2024 Günlükleri 2.gün... Haberi Görüntüle

MEHMET DEMİRKOL NE İŞ YAPIYOR?

Futbol yorumcusu ve gazeteci olan Mehmet Demirkol, 2001 yılından beri Milliyet gazetesinde köşe yazarlığı yapmaktadır. NTV Spor kanalında Spor Servisi ve 90+ programlarının yorumculuğunu yapan Demirkol, Fanatik Gazetesi’nde de köşe yazarlığı görevini üstlendi. Mehmet Demirkol yazarlık yetenekleri ile ön plana çıkmayı başarmış ve 2002 Dünya Kupası’ndaki yazılarını derleyerek “Tam Han Min Guk/2002 Dünya Kupası Mektupları” adıyla İletişim Yayınları tarafından halka sunuldu. Demirkol, NTV Spor’un kapanmasının hemen ardından YouTube kanalında “Ciddiyetten Uzak” isimli bir program yapmaya başladı. Demirkol, 9 Ağustos 2018 tarihinden beri BeIN Sports kanalında çalışıyor.

Gedson Fernandes'e şok! O kalmak istiyor, kulüp ise göndermek Gedson Fernandes'e şok! O kalmak istiyor, kulüp ise göndermek Haberi Görüntüle

MEHMET DEMİRKOL KİMİNLE EVLİ?

Gazeteci ve spor yorumcusu Mehmet Demirkol, Sedef Demirkol ile evli ve bu evliliğinden 2 çocuk sahibidir.

Habere Tepki Ver

0

0

0

0

0

0

0

0


Loading