Yandex Metrica

Sitede Ara

Kayserisporlu Fernandes'ten şok küfürler!

Kayserisporlu Fernandes'ten şok küfürler!

Son dakika haberleri... Kayserispor teknik direktörü Hikmet Karaman, takımın son durumu

Spor

23.01.2024, 18:17

Süper Lig'de oynadığı son maçta Fenerbahçe ile deplasmanda 2-2 berabere kalan Kayserispor teknik direktörü Hikmet Karaman, kulüp tesislerinde düzenlediği basın toplantısında kulüpteki gelişmeleri değerlendirdi.

İlk olarak Manuel Fernandes'in kadro dışı kaldığı haberlerini cevaplayan Karaman, "Her oyuncu Kayserispor'un bir değeridir. Ben gelmeden bu takımın oyuncusu olan Fernandes'in lisansı yoktu. Bu lisansın çıkmasını ben istedim. Ben bu oyuncuyu kazanmak istedim ancak olmadı. Fernandes'in kendine has özelliği var. Sahaya çıkıyor, tek başına bir yerde duruyor. Toplantıya çağırıyoruz, 5 metre geride duruyor. Maç bitiyor, taraftar takımı çağırıyor, bu gitmiyor. Bütün bunlara rağmen ben oynatıp kazanma yoluna gittim. Hem benim hem de kulübün kırmızı çizgisi var." ifadelerini kullandı. 

Süper Lig hakemi Mahalle Ligi'ne Süper Lig hakemi Mahalle Ligi'ne Haberi Görüntüle

'BİZ YUKARILARA OYNAYACAĞIZ'

"Bizim amacımız bu kulübü küme düşme potasından uzak yerlerde oynayacak bir hale getirmek. Takımlar bazen performans üstü oynarlar ama bunu 40 hafta boyunca yapamazlar. Galatasaray'ı yendik, Kasımpaşa'yı yendik, Başakşehir'i yendik. Bunun yansıması 'biz yukarılara oynayacağız' demektir. Hatalarımız, eksiklerimiz mutlaka vardır."

Milli Takım'a yeni stoper! Milli Takım'a yeni stoper! Haberi Görüntüle

HİKMET KARAMAN: PEREİRA'NIN DEDİKLERİNİ SÖYLESEM MANŞET OLUR

Karaman, Kayserispor'un başında çıktığı 11 maçta 15 puan aldığını belirterek, şunları kaydetti:

"Ben performansımı en iyi sergileyecek bir yaşta Kayserispor'a geldiğimi düşünüyorum. Ben de kendimi geliştiriyorum. Teknik adamlarla iletişim halindeyim. Fenerbahçe maçından önce Pereira'nın dediklerini söylesem manşet olur. Bize de dışarıdan pozitif yorumlar var. Bizi eleştirin ama bir bayrak altında toplanalım. Ben transferleri yapılmış bir takıma geldim. 11 maçta 15 puan almışız. Benim için başarı devre arası Kayserispor'un küme düşme hattından uzak bir yerde olması. Başarı Kayserispor'un tabeladaki sıralamasıyla ölçülür. Ben şampiyon olmadan kendimi başarılı bulmuyorum."

Habere Tepki Ver

0

0

0

0

0

0

0

0


Loading