Yandex Metrica

Jorge Jesus, Fenerbahçe'nin özel yayınıyla gündeme dair açıklamalarda bulundu

Jorge Jesus, Fenerbahçe'nin özel yayınıyla gündeme dair açıklamalarda bulundu

Fenerbahçe Teknik Direktörü Jorge Jesus, Adana Demirspor maçı hakkında çarpıcı açıklamalarda bulundu.

Spor

23.01.2024, 22:18

Fenerbahçe'nin Adana Demirspor maçı yankıları devam ederken Jorge Jesus kulüp televizyonuna önemli açıklamalarda bulundu.

Futbol dünyası yasa boğuldu! Genç yıldız hayatını kaybetti Futbol dünyası yasa boğuldu! Genç yıldız hayatını kaybetti Haberi Görüntüle

JORGE JESUS'UN AÇIKLAMALARI

"Her şey adil şekilde ilerlerse, biz zaten lider oluruz. Fenerbahçe taraftarına seslenmek istiyorum. Bizler mağdur olduk. Taraftarlar bundan etkilendi. Adaletsiz hakem kararları vardı. İki penaltımız vardı. VAR devreye girmeliydi. Görmediler değil, devreye girmediler. Fenerbahçe yara aldı. Türkiye'ye geldiğimden beri hakemler hakkında konuşmadım. Onlara saygı duyuyorum ama dün yaşananlar fazlaydı. Yıllardır bu işin içindeyim, böyle bir şey görmedim. Maç sonu hakeme gidip bunu söylemek istedim. Son pozisyon için yanına gittim. terbiyesizlik yapmadım. Hakemin yanında çok oyuncu vardı. Bizim oyuncuları uzaklaştırmak istedim. Penaltılardan bahsetmedim. son pozisyondaki serbest vuruşu söyledim. Ama bana kırmızı gösterdi. Nedenini bilmiyorum. Saygısız davranışta bulunduğumu söyledi ama ben kötü bir şey demedim. Galatasaray'ın 6 puan gerisindeyiz. Ligin bitmesine çok var. Türkiye Ligi çok çekişmeli. Türkiye'de her takım puan kaybediyor. Biz yeniden lider olabiliriz. Puan farkını kapatmak için devam edeceğiz." ifadelerini kullandı.

Habere Tepki Ver

0

0

0

0

0

0

0

0


Bakmadan Geçme

Tümünü Gör ››

Loading