Yandex Metrica

İsmail Kartal'dan Jose Mourinho tepkisi: Ben düşmedim, buradayım, şampiyon olacağız!

İsmail Kartal'dan Jose Mourinho tepkisi: Ben düşmedim, buradayım, şampiyon olacağız!

Fenerbahçe Teknik Direktörü İsmail Kartal, Galatasaray derbisini kazandıktan sonra yaptığı ilk açıklamada, başta Jose Mourinho olmak üzere 'yeni hoca' iddialarına tepki gösterdi; "Ben düşmedim. Buradayım. Biz şampiyon olacağız" dedi.   

Spor

20.05.2024, 17:34

Fenerbahçe Teknik Direktörü İsmail Kartal, takımda hoca değişikliği iddialarına tepki göstererek bu yönde açıklamalara meydan okudu. Galatasaray derbisini kazandıkları tarihi maçın ardından verdiği ilk demeçte Kartal, "Ben düşmedim. Beni düşürmeye çok çalıştılar. Biz şampiyon olacağız" dedi.

Fenerbahçe'ye 96 puan kazandıran İsmail Kartal, BeinSports yayınında şunları söyledi:

"Biz bugün buraya kazanmak için gelmiştik. Çok iyi hazırlandık. Oyuncularımız bütün planlarımıza 10 kişi kaldıktan sonra bile sadık kaldılar. 11 kişi iken oyun üstünlüğü tamamen bizdeydik. Eksik oynarken de geriye çekilmedik. 

Biz çok kaliteli oyunculardan kurulu bir takımız. Devre arasında oyuncularıma "Bir seneden beri bize karşı yaratılan olumsuzluklara rağmen burada rakibimizi yeneceğinize inancım tamdır" dedim.

Oyuncularım muhteşem bir oyun ortaya koydu. Camiamıza armağanımız olsun. Herkesi İstanbulspor maçına bekliyorum. 

Ben düşmedim. Beni düşürmeye çok çalıştılar. Biz şampiyon olacağız. Sosyal medyada trollerin saldırılarına rağmen, yapılan birçok şeye rağmen ayakta kaldık. 

Bir hocayla anlaşma iddiaları falan, bunlar şu aşamada olacak şey değil. 

Bu gece bir tarih yazıldı. Bu tarih Fenerbahçe taraftarına armağan olsun." 

Mourinho Fenerbahçe'den ne kadar maaş alacak? Fenerbahçe Mourinho'ya yılda kaç milyon euro verecek? Mourinho Fenerbahçe'den ne kadar maaş alacak? Fenerbahçe Mourinho'ya yılda kaç... Haberi Görüntüle

OKAN BURUK: İYİ OYNAMADIK, BU BİR KAZA

Galatasaray Teknik Direktörü Okan Buruk ise maç sonrası ilk açıklamasında şu değerlendirmeyi yaptı:

Okan Buruk

"11'e 11 iken bence çok iyi oynamadık ama rakibimiz eksik kaldığında biraz daha iyi oynamalıydık. 

Üretken olamadık. Bireysel yeteneklerimizi iyi kullanamadık. Bunda tabii ki, maçtan önce oyuncularım şunu düşünüyor, 'maç bitecek, şampiyon olacağız' gibi düşünceler ortaya çıkıyor. Bunun rahatlığı olabiliyor. 

Genel olarak hiçbirimizin performansı iyi değildi. Antrenmanlarımız iyi geçti ama bugün saha içi performansımız iyi değildi. 

Konya deplasmanında şampiyonluğumuzu ilan etmek için bekleyeceğiz. Zor bir maç bizi bekliyor. 

Bu bir kaza. Bu tür kazalar olabiliyor. Ana hedefimiz şampiyonluktu. Önümüzdeki hafta daha iyisini yapacağız. 

Taraftarımızdan özür diliyoruz. Konyaspor maçından şampiyon olarak dönmek için oyuncularıma güveniyorum. Bu maçta olduğundan çok daha fazlasını yapacağız." 

 

Habere Tepki Ver

0

0

0

0

0

0

0

0

Yorumlar (0)

Atilla Diş

TRHaber.com - Spor


Loading