Yandex Metrica

İlkay Gündoğan Galatasaray'a geliyor! İşte teklif

İlkay Gündoğan Galatasaray'a geliyor! İşte teklif

Galatasaray, yeni sezon için transfer çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor. Takımı tuttuğunu defalarca dile getiren ve adı sıkça sarı-kırmızılılarla anılan Barcelonalı yıldız İlkay Gündoğan'a bu yaz teklif yapmayı planlıyor. İlkay, Katalan ekibinde takımın performansını eleştirdiği için hedef tahtasına oturtulmuştu. 

Spor

17.05.2024, 06:00

Galatasaray, yeni sezon transfer çalışmalarına başlamış durumda ve sarı-kırmızılıların sıkça dile getirdiği bir isim olan Barcelonalı yıldız İlkay Gündoğan'a bu yaz transfer teklifi yapmayı planlıyor. İlkay, Katalan ekibinde takımın performansını eleştirdiği için bazı eleştirilerin hedefi haline gelmişti. 

İlkay Gündoğan

İlkay Gündoğan

Berlin'de olaylı gece: Ergin Ataman 'olayın görüntüleri var' diyerek duyurdu: 'Alman polisi tarafından tartaklandım' Berlin'de olaylı gece: Ergin Ataman 'olayın görüntüleri var' diyerek duyurdu:... Haberi Görüntüle

İLKAY GÜNDOĞAN GALATASARAY'A GELİYOR

Galatasaray, yeni sezon transfer çalışmalarına hız kesmeden başladı ve takımıyla gurur duyduğunu defalarca ifade eden Barcelonalı yıldız İlkay Gündoğan'a bu yaz için teklif sunmaya hazırlanıyor. İlkay, Katalan ekibinde takımın performansını eleştirdiği için bazı eleştirilerin odağı haline gelmişti. 

Ali Koç'a suç duyurusu! Galatasaray kamuoyuna duyurdu Ali Koç'a suç duyurusu! Galatasaray kamuoyuna duyurdu Haberi Görüntüle

HAREKETE GEÇTİLER

Galatasaray, Fenerbahçe'nin 6 puan önünde büyük bir avantajla şampiyonluğa ulaşarak gelecek sezonun hazırlıklarına erken başladı. Sarı-kırmızılılar, Barcelona'dan İlkay Gündoğan'ı transfer etmek için adımlar atmaya başladı.

Galatasaray'da Altay Bayındır sesleri yükseliyor! Harekete geçildi Galatasaray'da Altay Bayındır sesleri yükseliyor! Harekete geçildi Haberi Görüntüle

BARCELONA'DAN AYRILACAK

Yağız Sabuncuoğlu'nun haberine göre, Galatasaray, daha önce Galatasaray sevgisini açıkça ifade eden Türk asıllı Alman futbolcu için harekete geçecek. Habere göre, Sarı-kırmızılı ekip, yaz transfer döneminde İlkay Gündoğan'a kesin bir teklif sunacak.

Barcelona'da takımın performansını eleştirmesiyle dikkat çeken İlkay, Katalan ekibinde sıkça eleştirilerin hedefi olmuştu. Tecrübeli oyuncunun yaşadığı bu sorunlar, sezon sonunda ayrılma olasılığını daha da artırdı.

Manchester City'den bedelsiz olarak Barcelona'ya transfer olan 33 yaşındaki yıldız, bu sezon tüm müsabakalarda 49 kez forma giydi. İlkay Gündoğan, bu maçlarda 5 gol atıp, 13 asist yaparak etkileyici bir performans sergiledi.

Habere Tepki Ver

0

0

0

0

0

0

0

0

İbrahim TURNA

TRHaber.com - Spor


Loading