Yandex Metrica

Hatayspor, Volkan Demirel ile yollarını ayırdı

Hatayspor, Volkan Demirel ile yollarını ayırdı

Süper Lig ekibi Hatayspor, teknik direktörleri Volkan Demirel ile yollarını ayırdı. Kulüpten yapılan açıklamada, karşılıklı anlaşarak vedalaşıldığı belirtildi.

Spor

11.05.2024, 18:24

Hatayspor'da teknik direktör Volkan Demirel ile yollar resmen ayrıldı. Kulüpten yapılan açıklamada, Demirel ile karşılıklı anlaşılarak ayrılık kararı alındığı duyuruldu.

Mourinho Beşiktaş'a geliyor! Tek şartı var Mourinho Beşiktaş'a geliyor! Tek şartı var Haberi Görüntüle

DEMİREL'İN EMEKLERİ

Volkan Demirel'in, Hatayspor'un deprem sonrası zorlu sürecinde özverili bir şekilde çalıştığı ve takımın 2023-2024 Trendyol Süper Lig sezonunda mücadele etmesi için önemli adımlar attığı vurgulandı.

Kulüp, Volkan Demirel'e ve ekibine sonsuz teşekkürlerini sunarken, bundan sonraki kariyerlerinde de başarılar dilediğini belirtti. Demirel'in, Hatayspor'un ve şehrinin bir değeri olarak hatırlanacağı vurgulandı.

Bordo-Beyazlılardan konuyla ilgili yapılan açıklama şu şekilde:

"Teşekkürler Volkan Demirel.

Teknik direktörümüz Volkan Demirel ile karşılıklı anlaşarak yollarımızı ayırmış bulunuyoruz. 6 Şubat günü yaşadığımız deprem felaketinden bu yana kulübümüz ve şehrimiz için hiç düşünmeden ve yorulmadan çalışan, takımımızın 2023-2024 Trendyol Süper Lig sezonunda mücadele etmesi için depremden hemen sonra her türlü çalışmayı titizlikle yöneten Volkan Demirel hocamıza ve ekibine sonsuz teşekkürlerimizi sunuyor, bundan sonraki kariyerlerinde sonsuz başarılar diliyoruz. Volkan Demirel her zaman şehrimizin ve kulübümüzün bir değeri olarak kalacaktır."

Habere Tepki Ver

0

0

0

0

0

0

0

0

Buluthan AKAR

TRHaber.com - Spor


Loading