Yandex Metrica

Hatay Büyükşehir Belediyespor, ING Kadınlar Basketbol Süper Ligi'nden çekildi!

Hatay Büyükşehir Belediyespor, ING Kadınlar Basketbol Süper Ligi'nden çekildi!

Türkiye Basketbol Federasyonu, Hatay Büyükşehir Belediyespor'un ING Kadınlar Basketbol Süper Ligi'nden çekildiğini açıkladı.

Spor

23.01.2024, 20:28

'Asrın Felaketi' olarak nitelendirilen depremlerden en çok etkilenen illerden biri olan Hatay'da Hatayspor, Süper Lig'den çekilme kararı almıştı.

TBF bugün yapılan açıklamasında Hatay Büyükşehir Belediyespor'un ING Kadınlar Basketbol Süper Ligi'nden çekildiğini açıkladı.

Nwakaeme resmen ayrıldı! Yeni bir macera mı başlıyor? Nwakaeme resmen ayrıldı! Yeni bir macera mı başlıyor? Haberi Görüntüle

TBF DUYURDU!

Türkiye Basketbol Federasyonu'ndan yapılan açıklamada: ''Tufan Metalurji Hatay Büyükşehir Belediyespor, ING Kadınlar Basketbol Süper Ligi 2022-2023 sezonuna devam edemeyeceğini Türkiye Basketbol Federasyonu’na resmi olarak bildirmiştir. Türkiye Basketbol Federasyonu Yönetim Kurulu tarafından alınan karar neticesinde; Tufan Metalurji Hatay Büyükşehir Belediyespor’un yapılan başvurusu kabul edilmiş ve sporcuları için 16 Mart 2023 tarihine kadar ek transfer yapabilme imkanı verilmiştir. Kamuoyunun bilgisine sunarız.'' ifadelerine yer verildi.

TBF'nin Twitter paylaşımı:

Habere Tepki Ver

0

0

0

0

0

0

0

0


Loading