Yandex Metrica

Hasan Arat'tan ilginç matematik! Yeni teknik direktör yerli mi olacak, yabancı mı?

Hasan Arat'tan ilginç matematik! Yeni teknik direktör yerli mi olacak, yabancı mı?

Beşiktaş Başkanı Hasan Arat, Fernando Santos'un ayrılmasının ardından merakla beklenen yeni teknik direktör hakkında önemli bir açıklama yaptı. Arat, yerli ve yabancı hoca seçeneğinin eşit derecede ciddi olduğunu vurgularken, kulübün kırılgan döneminde hassas davranacaklarını belirtti.

Spor

17.04.2024, 19:58

Beşiktaş Kulübü'nde Fernando Santos'un ayrılmasının ardından gözler yeni teknik direktör atanması sürecine çevrilmiş durumda. Bu konuda önemli bir açıklama Beşiktaş Başkanı Hasan Arat'tan geldi. Arat, basın mensuplarına yaptığı açıklamada, kulübün içinde bulunduğu kırılgan dönemde hassas davranacaklarını ve teknik direktör konusunda titizlikle hareket edeceklerini belirtti.

37. haftanın hakemleri belli oldu! İşte düdük çalacak isimler... 37. haftanın hakemleri belli oldu! İşte düdük çalacak isimler... Haberi Görüntüle

YERLİ VE YABANCI ADAY ORANLARI

Hasan Arat, teknik direktör adayları arasında hem yerli hem de yabancı isimlerin olduğunu doğruladı. Ancak, hangi yönde bir tercih yapılacağı konusunda net bir açıklama yapmadı. Arat, "Kupayı kazandıktan sonra bazı şeyleri paylaşacağım. Yerli ve yabancı hoca ihtimali yüzde 50'ye yüzde 50" şeklinde konuşarak, her iki seçeneğin de ciddi bir şekilde değerlendirildiğini dile getirdi.

Zaniolo'dan Galatasaray'a ve İtalya Milli Takımı'na kötü haber: Ayağında kırıklar var Zaniolo'dan Galatasaray'a ve İtalya Milli Takımı'na kötü haber: Ayağında kırıklar... Haberi Görüntüle

BELİRSİZLİK DEVAM EDİYOR

Beşiktaş camiası, yeni teknik direktörün kim olacağı konusunda merakla bekleyişini sürdürüyor. Hasan Arat'ın yaptığı açıklama, kulübün içinde bulunduğu hassas süreçte kararlı bir şekilde hareket edileceğini gösterirken, hala belirsizlik devam ediyor. Siyah-beyazlı taraftarlar, yeni teknik direktörün en kısa sürede belirlenmesini ve takımın geleceği hakkında net adımların atılmasını bekliyor.

 

Habere Tepki Ver

1

0

1

0

0

0

0

0

Buluthan AKAR

TRHaber.com - Spor


Loading