Yandex Metrica

Güney Kore'den Şenol Güneş iddialarına dikkat çeken yanıt

Güney Kore'den Şenol Güneş iddialarına dikkat çeken yanıt

Güney Kore Milli Takımı'nın Şenol Güneş'le 3 yıllığına anlaştığı iddia edilmişti. Güney Kore cephesinden Şenol Güneş iddialarına yanıt geldi. Güney Kore Milli Takım Komitesi Başkanı Jung Hae-Seong, deneyimli teknik adam ile 3 yıllık sözleşme imzalayacağı iddialarına ''Şenol Güneş, adaylardan biriydi ama onunla pazarlık yapmaya niyetimiz yoktu. Onu sadece bir pazarlık kozu olarak kullanmayı düşünüyorduk.'' şeklinde yanıt verdi.

Spor

21.05.2024, 18:13

Beşiktaş'la yollarını ayırdıktan sonra kendine takım arayan deneyimli teknik direktör Şenol Güneş'in hangi takıma imza atacağı merak ediliyordu.

Güney Kore Milli Takımı'nın Şenol Güneş'le 3 yıllığına anlaştığı iddia edilmişti. Güney Kore cephesinden Şenol Güneş iddialarına yanıt geldi.

Güney Kore Milli Takım Komitesi Başkanı Jung Hae-Seong, Güney Kore ulusal kanalı KBS aracılığıyla milli takımın teknik direktör transferinin arkasındaki hikayeyi açıkladı.

Trabzonspor'dan bomba transfer: Acun Ilıcalı'dan aldı Trabzonspor'dan bomba transfer: Acun Ilıcalı'dan aldı Haberi Görüntüle

"GÜNEY KORE'DE YAŞAMAK İSTEMİYORDU"

Komite başkanı antrenör adaylarından Jesse March hakkında konuşan Jung Hae-Seong şunları kaydetti;

"Kore'de yaşamak istemiyordu. Ayrılmamızın en büyük nedeni buydu. Jesse March artık adaylar arasında yer almıyor.''

Mourinho'nun EURO 2024 yorumu olay oldu! Tahmini sonrasında o ülke ayağa kalktı Mourinho'nun EURO 2024 yorumu olay oldu! Tahmini sonrasında o ülke... Haberi Görüntüle

"İSTEKLİ GÖRÜNMÜYORDU"

Hae-seong bir başka aday Herve Renard hakkında ise şu açıklamayı yaptı;

"Video mülakatında en kötü puanı aldı çünkü Kore için çalışmak konusunda pek istekli görünmüyordu. Daha sonra kendisiyle Avrupa'da yüz yüze bir mülakat planladım ancak aniden Afrika'ya gelmemi istedi. Sonunda, zamanlama sorunları nedeniyle görüşme iptal edildi."

Beşiktaş'ın yıldızına dünya devi talip oldu! Menajeri doğruladı Beşiktaş'ın yıldızına dünya devi talip oldu! Menajeri doğruladı Haberi Görüntüle

"TEKNİK DİREKTÖR OLMA ŞANSI OLACAKTI"

Adı Güney Kore Milli Takımı için geçen Hwang Hae-Seong hakkında da konuşan Herve Renard, "Onu teknik direktör olarak atadığımız söylentisi doğru değil. Ancak, Paris Olimpiyatlarına katılmaya hak kazansaydı, teknik direktör olma şansı olacaktı." ifadelerini kullandı.

Millilerin biletleri tükendi Millilerin biletleri tükendi Haberi Görüntüle

''ŞENOL GÜNEŞ İLE ANLAŞMA HENÜZ SONUÇLANMADI''

Jung Hae-Seong, Şenol Güneş iddialarına da yanıt veren Güney Kore Milli Takımı'nın deneyimli teknik adam ile 3 yıllık sözleşme imzalayacağı iddialarına ''Şenol Güneş, adaylardan biriydi ama onunla pazarlık yapmaya niyetimiz yoktu. Onu sadece bir pazarlık kozu olarak kullanmayı düşünüyorduk.'' şeklinde yanıt verdi.

Habere Tepki Ver

0

0

0

0

0

0

0

0

Yorumlar (0)

Recep KIYATSIL

TRHaber.com - Spor


Loading