Yandex Metrica

Sitede Ara

GS Store'dan 2024 kreasyonu tanıtımı: Futbolcular podyuma çıktı

GS Store'dan 2024 kreasyonu tanıtımı: Futbolcular podyuma çıktı

Galatasaray Kulübünün lisanslı ürünlerini satan GS Store, bu yıl için hazırlanan ürünleri Galataport Terminal'de düzenlenen organizasyonla tanıttı.

Spor

19.02.2024, 01:34

Tanıtım törenine Galatasaray Başkanı Dursun Özbek, yönetim kurulu üyeleri, futbol A takımı teknik direktörü Okan Buruk, futbolcular, farklı branşlarda görev alan teknik ekipler ve sporcular ile davetliler katıldı.

Burada bir konuşma yapan Özbek şu ifadeleri kullandı:

"Kulübümüz, Türkiye Bankalar Birliği anlaşması ve buna bağlı devam eden borç yapılanması sebebiyle kısıtlı koşullarda, tüm kulvarlarda rekabeti sürdürerek devam ediyor. Bu nedenle kulübümüz adına yaptığımız gelirler bizim için çok büyük önem taşıyor. Bu açıdan bakıldığında GS Store ve bağlı bulunduğu Galatasaray Mağazacılık ve Perakende AŞ, son dönemde gösterdiği performansla yüzümüzü güldürüyor.

Erol Bulut'a +2 yıl daha! Erol Bulut'a +2 yıl daha! Haberi Görüntüle

"EN YÜKSEK CİROYA ULAŞTIK"

GS Store'da tüm zamanların en yüksek ciro rakamlarına ulaşmış bulunuyoruz. Haziran-Aralık 2023 döneminde 33,7 milyon avro satış gerçekleştirdik. Bu rakam, geçen yıla göre avro bazında yüzde 119 büyümeyi ifade ediyor. Bu artışın yanında ürün satış adedinde önceki yıla göre yüzde 103 oranında büyüme sağladık. Bu başarıda pay sahibi olan tüm çalışma arkadaşlarıma teşekkür ediyorum.

Beşiktaş'ta ayrılık vakti! Yıldız oyuncu kendi yolunu çiziyor Beşiktaş'ta ayrılık vakti! Yıldız oyuncu kendi yolunu çiziyor Haberi Görüntüle

"REKORLAR KIRACAĞIMIZA İNANIYORUM"

Bunun yanında her zaman yanımızda olan büyük Galatasaray taraflarımıza da teşekkür ediyorum. Önümüzdeki dönemde kulübümüz daha büyük başarılara imza atarken mağaza satış rekorlarının da kırılacağına yürekten inanıyorum."

İtalya maçımız öncesi, İtalyanların hocasından Türkiye'ye övgü: Çok kaliteli, çok hızlı İtalya maçımız öncesi, İtalyanların hocasından Türkiye'ye övgü: Çok kaliteli, çok... Haberi Görüntüle

FUTBOLCULAR PODYUMDA

Organizasyonda kapsamında düzenlenen defilede yıldız futbolcular podyuma çıktı. 

Ürünlerin tanıtıldığı defilede Mauro Icardi, Fernando Muslera, Kaan Ayhan, Kerem Demirbay, Lucas Torreira ve Barış Alper Yılmaz, podyumda yürüdü.

Habere Tepki Ver

0

0

0

0

0

0

0

0

Yorumlar (0)

İdris Kartal

TRHaber.com - Spor


Loading