Yandex Metrica

Gökhan Gönül'ün yerine sağ bek

Gökhan Gönül'ün yerine sağ bek

Gökhan Gönül'le yollarını ayırmayı planlayan Fenerbahçe'de gündeme gelen ilk isim Hırvat sağ bek Sime Vrsaljko oldu.

Spor

23.01.2024, 17:38

Fenerbahçe geçtiğimiz sezon bekte görev yapan isimlerden bir türlü beklenen verimi alamamıştı. İlerleyen yaşı ile Gökhan Gönül, hem sakatlıklarla boğuşmuş hem de görev aldığı zaman dilimleri içerisinde vasatın üstüne çıkamamıştı.Diğer yanda ise Antalyaspor'dan büyük umutlarla takıma katılan Nazım Sangare de bir türlü beklenen performansı sergileyemedi.Hâl böyle olunca yeni sezon öncesinde Fenerbahçe Yönetimi, sağ bek pozisyonu için yıldız bir isim için çalışmalara başladı.

Süheyl Batum seçimi kazanırsa Okan Buruk ve Erdem Timur ile devam edecek mi? İlk kez açıkladı! Süheyl Batum seçimi kazanırsa Okan Buruk ve Erdem Timur ile... Haberi Görüntüle

GÜNDEME GELEN İLK İSİM VRSALJKO

Fanatik'in haberine göre; İspanya La Liga'dan Atletico Madrid'den Sime Vrsaljko gündeme gelen ilk isim oldu.Başkent ekibi ile 1 yıllık daha sözleşmesi bulunan Hırvat savunmacının, takımdan gönderilecekler listesinde olduğu öğrenildi.

Premier Lig'de çılgın maç: 6 gol var kazanan yok Premier Lig'de çılgın maç: 6 gol var kazanan yok Haberi Görüntüle

BEDELSİZ GÖNDERİLECEK

Hatta Atletico'nun, Vrsaljko'yu bedelsiz olarak bile gönderebileceği bilgisine ulaşıldı. Ancak geçen sezon geçirdiği diz ameliyatı nedeniyle birçok maçta takımını yalnız bırakan 29 yaşındaki futbolcu, soru işareti yarattı.

Habere Tepki Ver

0

0

0

0

0

0

0

0


Loading