SON DAKİKA
Gaziantep FK, Kobylianskyi ile 5 yıllık sözleşme imzaladı

Gaziantep FK, Kobylianskyi ile 5 yıllık sözleşme imzaladı

Süper Lig ekiplerinden Gaziantep Futbol Kulübü, Shakhtar Donetsk alt yapısında yetişen Ukraynalı oyuncu Vladyslav Kobylianskyi ile 5 yıllık anlaşmaya vardı.

Spor

23.01.2024, 17:30

Kulüpten yapılan açıklamaya göre, geçen sezon kulübün alt yapısında antrenmanlara çıkan ve gösterdiği performansla dikkat çeken 19 yaşındaki orta saha oyuncusu Vladyslav Kobylianskyi ile 5 senelik sözleşme imzalandı.

Kulüp Başkan Vekili Cevdet Akınal, gelecek vadeden bir futbolcuyu aralarına kattıklarını belirterek, "Kulübümüzün sadece bugününü değil geleceğini de emin ellere alabilmek adına çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Yapacağımız saha dışı işler kadar profesyonel futbol takımımızın da potansiyeli yüksek bir takım olmasını amaçlıyoruz. Bu doğrultuda, Ukrayna Genç Milli Takımları'nda da forma giymiş olan genç kardeşimiz ile 5 yıllık sözleşme imzaladık. Yaklaşık altı aydır alt yapımızda çalışmalarına devam ediyor ve gelen raporlar neticesinde profesyonel sözleşme imzalama kararı aldık. Kendisinden beklentilerimiz çok yüksek." değerlendirmesinde bulundu. 

Habere Tepki Ver

0

0

0

0

0

0

0

0


Loading