Yandex Metrica

Sitede Ara

Galatasaray'ın radarına girmişti! Rafa Silva transferi için açıklama geldi

Galatasaray'ın radarına girmişti! Rafa Silva transferi için açıklama geldi

Galatasaray'ın transfer gündeminde yer alan Rafa Silva için eski hocası Jorge Paixao'dan önemli açıklamalar geldi. Paixao, Silva'nın aldığı tekliflerin kendisini şaşırtmadığını belirtirken, transfer sürecine dair detayları paylaştı.

Spor

09.04.2024, 03:16

Rafa Silva'nın transfer söylentileri alıp başını giderken , Sarı-Kırmızılıların eski hocası Jorge Paixao, oyuncunun geleceğine dair önemli açıklamalarda bulundu. Paixao, Record'a yaptığı açıklamada, Silva'nın aldığı tekliflerin kendisini şok etmediğini ifade etti.

Fenerbahçe'den genç yıldız avı! Levent Mercan'dan sonra o futbolcuda geliyor Fenerbahçe'den genç yıldız avı! Levent Mercan'dan sonra o futbolcuda geliyor Haberi Görüntüle

TRANSFER GÖRÜŞMELERİNDEKİ DURUM

Galatasaray'ın transfer listesindeki 1 numaralı hedefi olan Rafa Silva'nın transferi hakkında detaylar netlik kazanıyor. Oyuncunun eski hocası Jorge Paixao, Silva'nın aldığı tekliflerin yanı sıra beklentilerini de değerlendirdi. Paixao, Silva'nın büyük bir kulübe imza atarak Avrupa'da kariyerine devam etmek istediğini vurguladı.

Son dakika... Real Madrid 18. kez Şampiyonlar Ligi finalinde Son dakika... Real Madrid 18. kez Şampiyonlar Ligi finalinde Haberi Görüntüle

GALATASARAY'IN ROLÜ

Galatasaray'ın transfer listesinde üst sıralarda yer alan Rafa Silva için eski hocasının açıklamaları dikkat çekti. Paixao, Galatasaray'ın Türkiye'nin dev kulüplerinden biri olduğunu ifade ederek, Sarı-Kırmızılıların Avrupa'da önemli bir konuma sahip olduğunu vurguladı. Bu açıklamalar, Silva'nın Galatasaray'a olan ilgisini güçlendirdi.

Eski hocası Jorge Paixao'nun değerlendirmesiyle Rafa Silva'nın transfer geleceği daha net bir şekilde şekillendi. Paixao, Silva'nın büyük bir kulübe imza atarak Avrupa'da kariyerine devam etmek istediğini belirtirken, oyuncunun adaptasyon sürecinde zorlanmayacağını vurguladı.

Habere Tepki Ver

0

0

0

0

0

0

0

0

Buluthan AKAR

TRHaber.com - Spor


Loading