Yandex Metrica

Galatasaray'ın ilk transferi olabilir: Okan Buruk'tan Rafa Silva sözleri

Galatasaray'ın ilk transferi olabilir: Okan Buruk'tan Rafa Silva sözleri

Galatasaray teknik direktörü Okan Buruk'a sezon sonu Benfica'yla sözleşmesi bitecek olan Rafa Silva ile ilgilenip ilgilenmedikleri soruldu. Buruk'un cevabı akıllarda pek çok soru işareti barındıracak cinsten oldu.

Spor

03.04.2024, 03:32

Antalya'da gerçekleştirdikleri hazırlık kampında açıklamalarda bulunan Galatasaray teknik direktörü Okan Buruk'a Rafa Silva transferi soruldu. Portekizli milli oyuncunun adı gerek yurt içi gerekse de yurt dışı basında sıklıkla Galatasaray ile anılıyordu.

Livakovic gitmekten nasıl vazgeçti? Kararını kim değiştirdi? Livakovic gitmekten nasıl vazgeçti? Kararını kim değiştirdi? Haberi Görüntüle

"HAZIRLIKLAR SÜRÜYOR"

Okan Buruk, Rafa Silva ile ilgili olarak Portekizli furbolcunun çok değerlivve başarılı bir oyuncu olduğunu belirterek "Transferle ilgili oyuncu izleme departmanı çalışma yapıyor. Hazırlıklarımız var, oyuncuları izliyoruz. Serbest oyuncular olabilir. Şu anda net bir isim üzerinde çalışma yok. Rafa Silva çok değerli ve başarılı bir oyuncu. Birçok ülkeden birçok takım isteyecektir." dedi. Buruk sözlerinin devamında  "Serbest statüde birçok oyuncu çıkacaktır. Şu anda ben lige odaklandım ama oyuncu izleme departmanımızın hazırlıkları sürüyor. Bu sezonki performanslara göre mevkiler de birkaç hafta içinde netleşecektir." ifadelerini kullandı.

Habere Tepki Ver

0

0

0

0

0

0

0

0

İdris Kartal

TRHaber.com - Spor


Loading