SON DAKİKA
Galatasaray'dan Şenol Güneş'e tepki

Galatasaray'dan Şenol Güneş'e tepki

Galatasaray, A Milli Takım teknik direktörü Şenol Güneş'in Taylan Antalyalı ile ilgili yaptığı açıklamalara cevap verdi.

Spor

23.01.2024, 17:38

Sarı-kırmızılı kulüpten yapılan açıklamada, "A Milli Takım Teknik Direktörü Sn. Şenol Güneş’in oyuncumuz Sn. Taylan Antalyalı ile ilgili yapmış olduğu talihsiz açıklamaları üzülerek izledik. Sporcu sağlığı Galatasaray’ın önceliklerindendir. Oyuncumuzun geçirdiği basit operasyon, öncesi, sonrası ve her safhası ile detaylıca planlanmış, başarı ile sonuçlanmıştır. Kaldı ki oyuncumuz bu süreci kısıtlı tatil süresinden fedakarlık ederek, Milli Takım’da oynayabilmek için hızlandırmış ve gerekli tüm tedaviler Avrupa Şampiyonası öncesinde, performansını olumsuz yönde etkilemeyecek şekilde tamamlanmıştır. Kamuoyunun bilgisine sunarız" sözlerine yer verildi.

Resim

Icardi PFDK'ya sevk edildiği görüntülerle ilgili ilk kez açıklama yaptı:... Haberi Görüntüle

GÜNEŞ NE DEMİŞTİ?

Düzenlediği basın toplantısında Taylan ile ilgili bir sorunun olduğunu belirten Şenol Güneş, "Taylan'la ilgili sıkıntım benim izlediğim maçlara göre daha durağan geldi. Dorukhan daha iyi göründü. Taylan döndüğü ilk gün ameliyat oldu. Temposu düşüktü, doktoru aradım var mıydı problemi diye, hayır dedi. Tedbir amaçlı ameliyat olmuş. Taylan Antalyalı sakatlığım yok dedi, o zaman niye ameliyat oldun? Bana sakatlığım var deseydin, başka oyuncular bunu söyledi; Hasan Ali gibi. Taylan Antalyalı için olumsuz bir durum." ifadelerini kullanmıştı.

Habere Tepki Ver

0

0

0

0

0

0

0

0


Loading