Yandex Metrica

Galatasaray'da şampiyonluk heyecanı! Olimpiyat stadı kutlamalara hazırlanıyor

Galatasaray'da şampiyonluk heyecanı! Olimpiyat stadı kutlamalara hazırlanıyor

Süper Lig'in 36. haftasında Galatasaray Olimpiyat Stadın'da Karagümrük ekibyle karşılaşacak. Stadın yüzde 30'unu sarı kırmızılı taraftara açıldı. Karşılaşmayı canlı izlemek isteyen taraftarlar şampiyonluk kutlamaları için hazırlanmaya başladı. 

Spor

10.05.2024, 23:59

Trednyol Süper Lig'in 36. haftasında Karagümrük ile Galatasaray kozlarını paylaşacak.

 Karagümrük Başkanı Süleyman Hurma, Galatasaray maçı için Olimpiyat Stadı’nın yüzde 30'unu rakip takım taraftarına açtı. Hurma'nın açıklamasına göre; bu 23-24 bin seyirci yapıyordu.

Karagümrük deplasmanında kendisine ayrılan biletleri tüketen Galatasaray taraftarı, farklı takım kartı çıkartarak ev sahibi tribünlerinden bilet almaya başladı.

Galatasaray taraftarı kale arkası biletlerin de satışa çıkarılması yönünde Karagümrük kulübüne yoğun baskı yaptığı öne sürüldü.

İrfan Can Kahveci için olay transfer teklifi: Bu kez para istediler İrfan Can Kahveci için olay transfer teklifi: Bu kez para... Haberi Görüntüle

ŞAMPİYONLUK KUTLANABİLİR

Galatasaray, Karagümrük'ü yenerse, Fenerbahçe evinde Kayserispor'a 1 puan bile kaybederse şampiyonluk hafta sonunda netlik kazanacak.

Bu skor ise Galatasaray'ın taraftarlarının Olimpiyat stadında şampiyonluk turu atmasını sağlayacak.

Maçiı canlı izlemek için bilet alan taraftarlar şampiyonluk kutlamalarına hazırlanmaya başladı.

Karagümrük yönetimi ise sadece sarı kırmızılı taraftara sattığı biletlerle kasasına yaklaşık 22 milyon TL'den fazla para koyduğu öne sürüldü.

 

Habere Tepki Ver

0

0

0

0

0

0

0

0

Kübra Ak

TRHaber.com - Spor


Bakmadan Geçme

Tümünü Gör ››

Loading