Galatasaray'da Ahu Özyurt dönemi kısa sürdü.
Burak Elmas'ın seçimi kazanmasının ardından Kurumsal İletişim Direktörlüğü görevine getirilen Ahu Özyurt sosyal medyadan yaptığı paylaşımla kulüpten ayrıldığını açıkladı.
Twitter hesabından ekip arkadaşlarına teşekkür eden Özyurt, "Sayın Başkan Burak Elmas’ın davetiyle gelmiştim. Yönetimimizin elini rahatlatmak gerek. Galatasaray’a hizmet onurdur ve ünvan gerekmez. Her dakikası için bütün çalışma arkadaşlarıma minnettarım. Hatam olduysa affola. Aslolan Galatasaray’dır." ifadelerini kullandı.