Yandex Metrica

Galatasaray'a yeni sponsor! Dünyada bu alanda yapılmış ilk anlaşma için imzalar atıldı

Galatasaray'a yeni sponsor! Dünyada bu alanda yapılmış ilk anlaşma için imzalar atıldı

Galatasaray Kulübü, Lotus İlaç ile iş birliği anlaşmasını imzaladı. Galatasaray Başkan Yardımcısı Niyazi Yelkencioğlu imza töreninde yaptığı açıklamada, anlaşmanın içeriği yönünden dünyada bir ilk olduğuna dikkat çekerek "Hatırı sayılır bir rakam alıyoruz. Bunun haricinde satışlar arttıkça Galatasaray'ın eline geçecek miktar da artacaktır" şeklinde konuştu.

Spor

30.03.2024, 10:56

Galatasaray Kulübü, Lotus İlaç ile iş birliği anlaşması imzaladı.

Ali Sami Yen Spor Kompleksi RAMS Park'ta yapılan basın toplantısına sarı-kırmızılı kulübün başkan yardımcısı Niyazi Yelkencioğlu ile Lotus İlaç Yönetim Kurulu Üyesi Kazım Cihan Sezer katılımda bulundu.

Becao'dan çok sert çıkış! Yanlış ameliyat mı oldu? Becao'dan çok sert çıkış! Yanlış ameliyat mı oldu? Haberi Görüntüle

GALATASARAY VİTAMİNLERİ SATIŞA SUNULACAK

Yapılan iş birliği ile hayata geçirilecek "Şampiyonların Vitamini" projesi kapsamında firma tarafından üretilecek Galatasaray lisanslı vitamin ve gıda takviyeleri eczanelerde satışa sunulacak.

Toplantıda açıklamalarda bulunan Niyazi Yelkencioğlu, anlaşmanın içeriği bakımından dünyada bir ilk olduğunun altını çizerek, "Dünyaya yayılan salgın hastalıklarla vitamin ve gıda takviyesi alanındaki büyüme global ölçekte olduğu gibi ülkemizde de dikkati çekiyor. Büyüyen bu alanda Lotus İlaç ile oluşturduğumuz 'Şampiyonların Vitamini' projesiyle Galatasaray vitaminleri tüm eczanelerde yerini alacak." açıklamalarında bulundu.

Sarı-kırmızılı kulübün ciddi bir gelir elde edeceğini aktaran Yelkencioğlu, "Anlaşmayla ilgili rakam vermiyoruz. Dünyada bu konuda yapılmış ilk anlaşma. Hatırı sayılır bir rakam alıyoruz. Bunun haricinde satışlar arttıkça Galatasaray'ın eline geçecek miktar da artacaktır." şeklinde konuştu.

Jayden Oosterwolde sakatlığında son durum: Sahalara geri mi dönüyor? Jayden Oosterwolde sakatlığında son durum: Sahalara geri mi dönüyor? Haberi Görüntüle

GALATASARAY AÇISINDAN ÖNEMLİ VE FARKLI BİR PROJE

Kazım Cihan Sezer, Galatasaray için önemli ve farklı bir proje hayata geçirdiklerini ifade etti.

Galatasaraylı bir aileden geldiğini, sarı-kırmızılı takımda Futbol oynayan Kazım Musa Sezer'in torunu olduğunu anlatan Sezer, "Galatasaray açısından önemli ve farklı bir proje. İnovasyon bizi hep heyecanlandırdı. İlaç sektöründe şu an gıda takviyesi pazarı 1 milyar lira seviyesinde. Her geçen gün büyümeye devam ediyor. Uzmanı olduğumuz işte Galatasaray ile neler yapabileceğimizi düşündük. Sonunda bu proje ortaya çıktı. Galatasaray logolu vitaminleri satışa sunarak geliriyle kulübümüze katkı sağlamayı hedefledik. Lotus İlaç ailesi olarak 'Şampiyonların Vitamini' projesini hayata geçirdiğimiz için mutlu ve gururluyuz." şeklinde açıklamalarda bulundu.

Sezer, farklı kulüplerden teklifler geldiğini aktararak, "Dünyada bir ilk olması nedeniyle bu projeyi çok önemsiyoruz. Galatasaray öncülük yaptı. Bu vizyoner bir bakış açısı. Bu projenin duyulmasından hemen sonra birkaç kulüp bizimle irtibata geçti. Şu anda bunları değerlendiriyoruz. Yurt dışından da bazı kulüplerle görüşüyoruz. Bu öncü bir adım oldu." diyerek sözlerini noktaladu.

Habere Tepki Ver

0

0

0

0

0

0

0

0

Buluthan AKAR

TRHaber.com - Spor


Loading