Yandex Metrica

Sitede Ara

Galatasaray devreye girince iş ciddiye bindi! Fenerbahçe'de Martial artık liste başı

Galatasaray devreye girince iş ciddiye bindi! Fenerbahçe'de Martial artık liste başı

Süper Ligde liderlik takibi sürdüren Fenerbahçe yaz transfer sezonu için hazırlıklarına başladı. Fenerbahçe gündemine gelen Antony Martial için transfer listesinin en başında yer aldı. Sarı lacivertli ekip Martial için sıcak bakarken oyunucun transferinde Galatasaray detayı ilgi çekti. İşte detaylar..

Spor

23.01.2024, 20:37

Ara transfer döneminin bitmesinin ardından Sarı lacivertli ekip yaz transfer sezonu için çalışmalara başladı. Transfer listesinin başında yer alan Anthony Martial. İçin transfer çalışmaları başladı. Diğer yandan Andrea Belotti’de Fenerbahçe’nin takip ettiği bir diğer isim.

Avrupa şampiyonasına damga vuran görüntüler: Alman polisine balta ile saldırdılar Avrupa şampiyonasına damga vuran görüntüler: Alman polisine balta ile saldırdılar Haberi Görüntüle

FENERBAHÇE UYGUN FİYATA BİTİRME AMACINDA

ManU'lu forvet, Belotti için G.Saray'ın da devreye girmesi sonrası ilk sıraya çıktı. İngiliz ekibinde yedek kaldığı için ayrılığa sıcak bakan 27 yaşındaki Fransız forvet için teklif hazırlıklarının devam ettiği kaydedildi. Sarı lacivertliler sözleşmesi 2024'te bitecek oyuncuyu uygun bir rakama bitirmek amacında. Martial'ın değeri 13 milyon euro civarında.

Habere Tepki Ver

0

0

0

0

0

0

0

0


Loading