Yandex Metrica

Sitede Ara

FIFA Başkanı Infantino'dan Mehmet Büyükekşi'nin projesine destek

FIFA Başkanı Infantino'dan Mehmet Büyükekşi'nin projesine destek

FIFA Kongresi'nde gerçekleşen önemli buluşmada, TFF Başkanı Mehmet Büyükekşi, FIFA Başkanı Infantino ile "Dersiz Futbol" projesini detaylıca ele aldı.

Spor

18.05.2024, 09:59

Türkiye Futbol Federasyonu Başkanı Mehmet Büyükekşi, FIFA Kongresi'nde FIFA Başkanı Gianni Infantino ile önemli bir görüşme gerçekleştirdi. Tayland'ın başkenti Bangkok'ta düzenlenen kongrede yapılan buluşmada, "Dersiz Futbol" projesi ele alındı.

Beşiktaş'ın Di Maria umudu yeniden doğdu Beşiktaş'ın Di Maria umudu yeniden doğdu Haberi Görüntüle

FIFA BAŞKANI PROJE HAKKINDA DETAYLI BİLGİ ALDI

TFF'nin yürüttüğü "Dersiz Futbol" projesi, FIFA Başkanı Infantino'nun da dikkatini çekti. Başkan Büyükekşi, projenin hedefleri ve başarıları hakkında Infantino'ya detaylı bilgi verdi. Projenin ulaştığı başarılar ve hedeflenen etkiler, görüşmenin ana gündem maddesini oluşturdu.

TFF Başkan adayı Servet Yardımcı kimdir? TFF Başkan adayı Servet Yardımcı kimdir? Haberi Görüntüle

FIFA'NIN PROJEYE DESTEK VERDİĞİ AKTARILDI

Başkan Infantino, görüşme sırasında TFF'nin "Dersiz Futbol" projesine olan desteğini vurgulayarak, FIFA'nın bu önemli projeye destek vermekten memnuniyet duyduğunu ifade etti. Erken yaşlarda çocukları futbolla buluşturmanın önemine vurgu yapan Infantino, TFF'nin bu alandaki çalışmalarını takdir ettiğini dile getirdi.

Konyaspor'dan transfer hamlesi: hedef 10 numara Konyaspor'dan transfer hamlesi: hedef 10 numara Haberi Görüntüle

TFF TEMSİLCİLERİ TÜRKİYE'Yİ TEMSİL ETTİ: İSRAİL'İN ASKIYA ALINMA KARARI...

TFF Başkanı Mehmet Büyükekşi, başkan vekili Mustafa Eröğüt, genel sekreter Taner Senseven ve Dış İlişkiler ve Milli Takımlar İdari Direktörü Buğra İmamoğulları, FIFA Kongresi'nde Türkiye'yi temsil etti. Kongrede alınan önemli kararlar arasında, Filistin Futbol Federasyonu'nun İsrail Futbol Federasyonu üyeliğinin askıya alınması talebi ve ırkçılığa karşı ortak tavır alınması gibi kararlar bulunuyor.

EURO 2024'te bugün kimin maçı var? EURO 2024 Günlükleri 2.gün başlıyor EURO 2024'te bugün kimin maçı var? EURO 2024 Günlükleri 2.gün... Haberi Görüntüle

BREZİLYA, 2027 KASINLAR DÜNYA KUPASINA EV SAHİPLİĞİ YAPACAK

FIFA Kongresi'nde yapılan oylama sonucunda Brezilya, 2027 Kadınlar Dünya Kupası'na ev sahipliği yapma hakkı kazandı. Geçmiş ve gelecek dönem bütçelerinin onaylandığı genel kurulda bu karar oybirliği ile kabul edildi.

Habere Tepki Ver

1

0

0

0

0

0

0

0

Buluthan AKAR

TRHaber.com - Spor


Loading