Yandex Metrica

Ferdi Kadıoğlu yuvadan uçuyor! Avrupa devine gidiyor...

Ferdi Kadıoğlu yuvadan uçuyor! Avrupa devine gidiyor...

Fenerbahçe'nin yıldızı Ferdi Kadıoğlu için Borussia Dortmund devrede. Alman ekibi Borussia Dortmund, Fenerbahçe'deki performansı ile dikkatleri üzerine çeken 23 yaşındaki Ferdi Kadıoğlu'nun Avrupa'dan son talibi oldu. Transfer sürecindeki ilk teklif fiyatı ise beklentileri arttırdı.

Spor

23.01.2024, 20:18

Ferdi Kadıoğlu gösterdiği performans ile herkesi etkilerken, bir yandan da Avrupa'dan talipleri onu izlemeye devam ediyor. Uzun zamandır Avrupa kulüplerinin radarında olan Ferdi Kadıoğlu için şimdi de Alman devi Borussia Dortmund devrede. Potansiyel bir yatırım yapmak isteyen Sarı Siyahlılar, Ferdi Kadıoğlu için teklif yapmaya hazırlanıyor.

Beşiktaş'ın görüştüğü Brad Friedel kimdir, hangi takımda görev yapıyor? Beşiktaş'ın görüştüğü Brad Friedel kimdir, hangi takımda görev yapıyor? Haberi Görüntüle

15 MİLYON EURO MASADA

Alman ekibinin Ferdi Kadıoğlu için yapılacak ilk teklifi 15 milyon euro. Fenerbahçe'nin 15 milyon euroya tamam demeyeceği konuşulan transfer sürecinin en nihayetinde, ne kadar miktara anlaşılacağı da ayrıca merak ediliyor.

Süper Lig'de bu sezon 16 maça çıkan Ferdi Kadıoğlu, 2 asist yapmıştı.

Habere Tepki Ver

0

0

0

0

0

0

0

0


Loading