Yandex Metrica

Fenerbahçe'nin yeni teknik direktörü kim olacak? İsmail Kartal mı Jorge Jesus mu?

Fenerbahçe'nin yeni teknik direktörü kim olacak? İsmail Kartal mı Jorge Jesus mu?

Fenerbahçe teknik direktörü kim olacak diye merak ediliyor. Futbolseverlerin ilgilisini çeken ve gündemde yerini alan Fenerbahçe yeni teknik direktörü araştırıyor. Süper Lig'de sezonu ikinci olarak kapatan Fenerbahçe, yeni sezon için çalışmalarına devam ediyor. Peki Fenerbahçe'nin yeni teknik direktörü kim olacak? İsmail Kartal mı Jorge Jesus mu?

Spor

23.01.2024, 19:18

Fenerbahçe yeni teknik direktörü kim olacak diye araştırılıyor. Futbol gündeminde yerini alan Fenerbahçe yeni teknik direktörü, vatandaşlar tarafından merak ediliyor. Fenerbahçe Başkanı Ali Koç, bir televizyon programında sarı lacivertlileri sevindireceek haberi verdi. Peki Fenerbahçe'nin yeni teknik direktörü kim olacak? İsmail Kartal mı Jorge Jesus mu?

Tarihi seri bitti: Jorge Jesus 34 maç sonra mağlup oldu Tarihi seri bitti: Jorge Jesus 34 maç sonra mağlup oldu Haberi Görüntüle

FENERBAHÇE'NİN YENİ TEKNİK DİREKTÖRÜ KİM OLACAK?

Fenerbahçe Başkanı Ali Koç, yeni teknik direktör hakkında açıklama yaptı. Futbolseverlerin ve özellikle Fenerbahçe taraftarının merakla beklediği yeni teknik direktör, 30 Mayıs 2022 Pazartesi günü ilan edilecek. Müjdeli haberi alan taraftarlar Fenerbahçe teknik direktörü kim olacak diye heyecanlanmaya başladı. 

Kulüpler TFF seçimleri konusunda hemfikir: İşte istenen seçim tarihi Kulüpler TFF seçimleri konusunda hemfikir: İşte istenen seçim tarihi Haberi Görüntüle

İSMAİL KARTAL MI JORGE JESUS MU?

Ali Koç Fenerbahçe yeni teknik direktörü hakkında şöyle dedi:

"İsmail hoca göreve geldi. Para pul konuşmadı. Kendisi geldiği zaman önümüzdeki sezon üst düzey çapında tanınan bir hoca aradığımızı, görüşmelerimizin olduğu, bunlardan birinin Löw olabileceğini biliyordu. Açık açık masaya koyduk. Hiç demotive olmadı. Bizim çalışabileceğimiz iki tane hocamız var. Biri doğal olarak İsmail hoca, biri de Jorge Jesus. Pazartesiye kadar ne yaptığımızı açıklayacağız."

Habere Tepki Ver

0

0

0

0

0

0

0

0


Loading