Yandex Metrica

Sitede Ara

Fenerbahçe'den PFDK'ya tepki: Söz konusu Fenerbahçe olunca keyfi kararlara imza atılıyor

Fenerbahçe'den PFDK'ya tepki: Söz konusu Fenerbahçe olunca keyfi kararlara imza atılıyor

Ziraat Türkiye Kupası finalinde Medipol Başakşehir ile oynanan mücadelenin ardından PFDK tarafından verilen cezalara tepki gösterdi. Sarı lacivertli kulüp kupa finalinin TFF'nin organizasyonu olduğunun altını çizdi.

Spor

23.01.2024, 21:04

Fenerbahçe'den yapılan açıklamada, PFDK'nin taraftarların neden olduğu saha olayları 84 bin ile merdiven boşluklarının boş bırakılmaması nedeniyle 237 bin 500 para cezası verildiği hatırlatıldı ve organizasyonun Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) tarafından düzenlendiğine vurgu yapıldı.

Beşiktaş-Trabzonspor Türkiye Kupası finali nerede oynanacak? Beşiktaş-Trabzonspor maçı hangi statta oynanacak? Beşiktaş-Trabzonspor Türkiye Kupası finali nerede oynanacak? Beşiktaş-Trabzonspor maçı hangi statta... Haberi Görüntüle

"SÖZ KONUSU FENERBAHÇE OLUNCA..."

Kulüpten yapılan açıklama şöyle:

"Türkiye Futbol Federasyonu tarafından düzenlenen ve tüm süreçleri (güvenlik-operasyon-tribün organizasyonları) yine TFF tarafından yönetilen final organizasyonunda, kulübümüze sorumluluk atfedilerek cezalandırılması tamamen mantık dışı keyfi bir karardır. Rakiplerimizin maçlarında kötü söz ve tezahüratları görmezden gelen, hiçbir ceza tayinine yer vermeyen TFF ve ilgili kurumlarının, söz konusu Fenerbahçe olduğunda mantık dışı, keyfi kararlara imza attığı gerçeğine bir kez daha şahit olduk. TFF’nin ilgili kurumunun verilen bu mantık dışı kararlardan derhal dönmesi gerektiğini vurgulamak isteriz."

Habere Tepki Ver

0

0

0

0

0

0

0

0


Loading