Dusan Tadic ve Marko Guduric, UEFA'nın resmi dijital kanalları için düzenlenen organizasyonda bir araya geldi. İki Sırp oyuncu, Ülker Spor ve Etkinlik Salonu'nda buluşarak renkli anlar yaşadı.
![Son dakika... Süper Lig'deki yabancı kuralında değişiklik](https://www.trhaber.com/uploads/photos/2024/07/tff2045043381.webp)
SAHA İÇİ BULUŞMA VE ŞUT ÇALIŞMASI
Marko Guduric, Dusan Tadic'i saha içinde karşıladı ve ikili, salonda şut çalışması yaptı. Bu etkinlik, sporcuların farklı branşlardan bir araya gelerek dostluklarını sergilediği keyifli bir buluşma oldu.
![Son dakika: Fenerbahçe Cenk Tosun transferini resmen açıkladı](https://www.trhaber.com/uploads/photos/2024/07/fenerbahce-cenk.webp)
![TFF Başkanı Hacıosmanoğlu: Artık ailenin lideri benim!](https://www.trhaber.com/uploads/photos/2024/07/haciosman.webp)
FENERBAHÇE BASKETBOL MÜZESİ GEZİSİ
Sporcular, Ülker Spor ve Etkinlik Salonu'ndaki Fenerbahçe Basketbol Müzesi'ni de gezdi. Bu ziyaret, Fenerbahçe'nin spor dalları arasındaki birlikteliği vurguladı.
![İtalyanlar bonservisini duyurdu: Fenerbahçe, Cengiz Ünder'i 3 kulübe önerdi](https://www.trhaber.com/uploads/photos/2024/07/83e97a89a6364a6fb571eaeb4d48e9df.webp)
HEYDİYELEŞME ANI
Marko Guduric, günün anısına Dusan Tadic'e üzerinde isminin yazılı olduğu özel bir basketbol forması hediye etti. Bu jest, oyuncular arasındaki dostluğu pekiştirdi.
![Süper Lig'in cep yakan transferleri açıklandı: O yıldız rekor kırdı!](https://www.trhaber.com/uploads/photos/2024/07/super-lig-kupa1611190886.webp)
RENKLİ GÖRÜNTÜLER VE TARAFTARIN HEYECANI
İki Sırp oyuncunun buluşması, taraftarlar tarafından ilgiyle izlendi. Renkli görüntüler ve dostane atmosfer, sporseverlerin heyecanını artırdı.