Yandex Metrica

Sitede Ara

Fenerbahçe'den İrfan Can Kahveci açıklaması: Saldırı değil itiş kakış

Fenerbahçe'den İrfan Can Kahveci açıklaması: Saldırı değil itiş kakış

Son dakika haberleri... Fenerbahçe Göztepe maçı sonrası PFDK'ya sevkedilen İrfan Can Kahveci için açıklama yaptı.

Spor

23.01.2024, 18:23

Süper Lig'de oynanan Göztepe-Fenerbahçe maçının ardından İrfan Can Kahveci konuşmaya devam ediyor.

Devre arasında ev sahibi takımın oyuncusu Atakan Çankaya'nın boğazına sarılan milli futbolcunun en az 5 maç men cezası alması bekleniyor.

Konuyla alakalı sosyal medya hesabından paylaşım yapan Sarı-lacivertliler, sevk edilmesine neden olan görüntülerde bir "saldırı" değil sadece itiş kakış yaşandığını bildirdi.

Açıklamada, söz konusu görüntülerde İrfan Can ile Göztepeli futbolcu arasında yaşananların futbol sahasında her hafta meydana gelen diyaloglardan farkının bulunmadığı belirtilerek, şu ifadelere yer verildi:

"Gün içerisinde ortaya çıkan görüntüler, genel sekreterimizin kulübümüz adına yapmış olduğu açıklama ve tespitlerin ne kadar doğru olduğunu gözler önüne sermiştir. Görüntülerde sabit olduğu üzere futbolcumuz İrfan Can Kahveci ile rakip oyuncu arasında gerçekleşen diyaloğun kesinlikle bir 'saldırı' niteliğinde olmadığı, bir itiş kakıştan ibaret olduğu net bir şekilde görülmektedir. Bu görüntüler doğrultusunda saldırı niteliği ile PFDK'ye sevk edilen futbolcumuz İrfan Can Kahveci'ye yönelik ilgili kurumun bu yapılan vahim hatayı düzelteceğine inanıyoruz. Fenerbahçe Spor Kulübü olarak oyuncumuzun hakkını sonuna kadar savunacağımızı camiamıza ve tüm spor kamuoyuna bildiriyoruz."

İrfan Can Kahveci'nin saldırdığı anlar; https://www.trhaber.com/spor/irfan-can-kahveci-nin-saldirdigi-goruntuler-ortaya-cikti-h22360.html

Habere Tepki Ver

0

0

0

0

0

0

0

0


Loading