Yandex Metrica

Sitede Ara

Fenerbahçe'den geleceğe yatırım! Genç yeteneklerini kiralıyor

Fenerbahçe'den geleceğe yatırım! Genç yeteneklerini kiralıyor

Fenerbahçe, bu sezon kesin bir şampiyonluk hedefiyle yola çıkarken, genç yeteneklerin sınırlı forma şansı bulma ihtimali, kulüp yönetimini harekete geçirmiş durumda. Bu genç oyuncuların düzenli olarak forma giyip gelişimlerine katkı sağlayabilmeleri adına başka takımlara kiralık olarak gönderilmeleri düşünülüyor.

Spor

23.01.2024, 21:18

Fenerbahçe Kulübü, bu sezonki mutlak şampiyonluk hedefi doğrultusunda kadrosunu güçlendirirken, genç oyuncuların ilk 11'e girmesi zor görünüyor. Bu nedenle, genç yeteneklerin daha fazla forma şansı yakalayabilecekleri başka kulüplere kiralık olarak gönderilmesi planlanıyor. Bu adım, oyuncuların gelişimine katkı sağlamak amacıyla atılıyor.

Galatasaray Konyaspor ile berabere kalırsa-yenerse şampiyon olur mu? Fenerbahçe İstanbulspor'u yenerse şampiyon hangi takım olur? Galatasaray Konyaspor ile berabere kalırsa-yenerse şampiyon olur mu? Fenerbahçe İstanbulspor'u... Haberi Görüntüle

DÜZENLİ OYNAYABİLECEKLERİ TAKIMLARA GÖNDERİLECEKLER

Fenerbahçe, 9 yıllık şampiyonluk özlemine son vermek amacıyla güçlü ve geniş bir kadro kurdu. Bu durumda genç oyuncuların sahaya çıkma olasılığı oldukça düşük görünüyor. Kulüp yönetimi, teknik ekibin görüşleri doğrultusunda Jin-ho Jo, Yiğit Efe Demir, Emir Ortakaya, Yusuf Kocatürk, Burak Kapacak ve Emre Demir gibi genç yetenekleri düzenli forma giyebilecekleri kulüplere kiralık olarak göndermek üzere harekete geçiyor. Oyuncuların gelişimi için en uygun kulübün seçimi için altyapı koordinatörü Sedat Karabük'ün de görüşlerine başvurulacağı belirtiliyor.

Habere Tepki Ver

0

0

0

0

0

0

0

0


Loading