Yandex Metrica

Sitede Ara

Fenerbahçe'den Arda Güler'e iki öneri! İşte dünkü zirveden detaylar

Fenerbahçe'den Arda Güler'e iki öneri! İşte dünkü zirveden detaylar

Fenerbahçe'de merakla beklenen Ali Koç-Arda Güler zirvesi dün gerçekleşti. Fenerbahçe her şartta Arda’nın 1 yıl daha kalmasını istiyor. Arda Güler başka bir takıma çıkış maddesiyle gitse bile; Fenerbahçe, ‘kiralık’ olarak 1 yıl daha takımda kalmasını ve daha sonra gitmesini önerdi. Taraflar bu hafta bir kez daha bir araya gelecek.

Spor

23.01.2024, 21:04

Yeni hoca arayışına devam eden ve transfer çalışmalarına hız veren Fenerbahçe'de merakla beklenen Ali Koç-Arda Güler zirvesi dün gerçekleşti. Zirve yaklaşık 3 saat sürdü.

18 yaşındaki Arda Güler ve Ali Koç ilk görüşmede ortak bir noktada buluşamadı. Fenerbahçe oyuncuya iki öneri yaptı.

Trabzonspor'da Denis Draguş sesleri yükseliyor! Yıldız futbolcunun transferi an meselesi... Trabzonspor'da Denis Draguş sesleri yükseliyor! Yıldız futbolcunun transferi an meselesi... Haberi Görüntüle

ALİ KOÇ'TAN ARDA GÜLER'E İKİ ÖNERİ

Fenerbahçe Kulübü Başkanı Ali Koç, 18 yaşındaki yıldıza iki öneri sundu. Ali Koç'un dünkü zirvede Arda Güler'e ''1 sene daha Fenerbahçe’de kal, takımı şampiyon yap sonra Avrupa'ya git. Gittiğin kulüpten 1 sene seni kiralayalım.'' dediği öğrenildi. Arda Güler ise düşünmek için başkan Ali Koç'tan süre istedi. Taraflar bu hafta bir kez daha bir araya gelecek.

Amedspor'da kongre heyecanı! Başkan Aziz Elaldı aday olacak mı? Amedspor'da kongre heyecanı! Başkan Aziz Elaldı aday olacak mı? Haberi Görüntüle

''SÖZLEŞME YENİLEME İHTİMALİNİ DÜŞÜNÜYOR''

İtalyan gazeteci, Fabrizio Romano, dünkü zirveye ilişkin sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada şu ifadeleri kullandı;

"Arda Güler kulübüne saygı duyuyor ve sözleşme yenileme ihtimalini düşünüyor. Arda Güler'in serbest kalma bedelini arttırıp Fenerbahçe'den ayrılması bir ihtimal. Arda'nın 17.5 milyon euroluk serbest kalma bedeli onun için inanılmaz, muhtemel değeri 30-35-40 milyon euro."
 

Maç sonrası kaos patlak verdi! TOMA sevk edildi Maç sonrası kaos patlak verdi! TOMA sevk edildi Haberi Görüntüle

İrfan Can Kahveci derbide neden yok? İrfan Can Kahveci derbide neden yok? Haberi Görüntüle

MİLAN AVANTAJLI DURUMDA

Öte yandan Fransa'nın önde gelen gazetelerinden L'Equipe, İtalyan devi Milan'ın Fenerbahçe'nin parlayan yıldızını transfer etmek istediğini yazdı. Sözleşmesinde 17.5 milyon euro serbest kalma bedeli bulunan sarı lacivertli futbolcu, birçok Avrupa kulübünün ilgisini çekti ancak Milan şu anda avantajlı görünen takım. 

Habere Tepki Ver

0

0

0

0

0

0

0

0


Loading