Yandex Metrica

Fenerbahçe Union SG'yi elerse rakibi kim olacak? Fenerbahçe Avrupa'dan ne kadar para aldı, alacak? 2024 UEFA Konferans Ligi çeyrek finalde ne kadar para alacak?

Fenerbahçe Union SG'yi elerse rakibi kim olacak? Fenerbahçe Avrupa'dan ne kadar para aldı, alacak? 2024 UEFA Konferans Ligi çeyrek finalde ne kadar para alacak?

Fenerbahçe taraftarları ve sevenleri, Fenerbahçe'nin UEFA Avrupa Konferans Ligi'nde çeyrek finale çıkıp çıkmayacağını merak edip araştırmaya başladı. Türkiye'de futbol ile iç içe olan vatandaşlar, Fenerbahçe'nin çeyrek finale yükselirse ne kadar para alacağını araştırmaya başladı. Peki Fenerbahçe, Union Saint Gilloise'yi elerse, çeyrek finalde ne kadar para kazanacak? Fenerbahçe Avrupa'dan ne kadar para aldı, alacak? 2024 UEFA Konferans Ligi çeyrek finalde ne kadar para alacak?

Spor

19.05.2024, 21:04

Fenerbahçe Spor Kulübü, UEFA Avrupa Ligi'nden şu ana kadar oynadığı maçlardan 7,6 milyon euro gelir sağladı. Fenerbahçe, deplasmanda 3-0 yendiği Union Saint Gilloise'yi eleyerek çeyrek finale kalırsa kasasına ne kadar para koyacağı başta Fenerbahçeliler ve Türk futbol severler tarafından araştırılmaya başlandı. Peki Fenerbahçe, Union Saint Gilloise'yi elerse, çeyrek finalde ne kadar para kazanacak? Fenerbahçe Avrupa'dan ne kadar para aldı, alacak? 2024 UEFA Konferans Ligi çeyrek finalde ne kadar para alacak?

Fenerbahçe'de başkanlık yarışında flaş gelişme! Sadettin Saran Ali Koç zirvesi sona erdi! Adaylıktan çekildi Fenerbahçe'de başkanlık yarışında flaş gelişme! Sadettin Saran Ali Koç zirvesi... Haberi Görüntüle

FENERBAHÇE UNION SG'Yİ YENERSE ÇEYREK FİNALE Mİ YÜKSELİYOR?

Fenerbahçe, Union SG'yi ilk maçta deplasmanda 3-0 yenmişti. Fenerbahçe, Union SG'yi UEFA Avrupa Konferans Ligi'nden elerse, çeyrek finale kalacak.

Süper Lig'de yeni sezon transfer dönemi belli oldu! İşte o tarihler... Süper Lig'de yeni sezon transfer dönemi belli oldu! İşte o... Haberi Görüntüle

FENERBAHÇE ÇEYREK FİNALE KALIRSA NE KADAR PARA ALACAK?

Fenerbahçe, ilk maçta deplasmanda 3-0 yendiği rakibi Union Saint Gilloise'i eleyerek çeyrek finale kalırsa kasasına 1 milyon daha eklemiş olacak.

Rıdvan Dilmen'in Galatasaray kehaneti! Gerçek oldu Rıdvan Dilmen'in Galatasaray kehaneti! Gerçek oldu Haberi Görüntüle

FENERBAHÇE UEFA KONFERANS LİGİ'NDE YARI FİNALE KALIRSA NE KADAR PARA ALACAK?

Fenerbahçe, UEFA Avrupa Konferans Ligi'nde yarı finale kalırsa, kasasına 2 milyon euro para eklemiş olacak.

Villarreal maçında şov yapmıştı! Arda Güler'in sözleşmesi için kritik açıklama Villarreal maçında şov yapmıştı! Arda Güler'in sözleşmesi için kritik açıklama Haberi Görüntüle

UEFA KONFERANS LİGİ'Nİ KAZANAN TAKIM KASASINA NE KADAR GÖTÜRECEK?

UEFA Avrupa Konferans Ligi'ni kazanan takım, kasasına 5 milyon euro götürecek, 2. olan takım ise 3 milyon euro para götürecek.

Rıdvan Dilmen'den derbi yorumu: Bu maç 11'e 11 oynanmış olsaydı... Rıdvan Dilmen'den derbi yorumu: Bu maç 11'e 11 oynanmış olsaydı... Haberi Görüntüle

FENERBAHÇE AVRUPA LİGİ'NDEN NE KADAR PARA KAZANDI?

2. ön eleme turu: 100 bin euro

3. ön eleme turu: 100 bin euro

3. ön eleme turu: 100 bin euro

Play-off turu: 100 bin euro

Gruplara katılım: 2 milyon 940 bin euro

Grupta 4 galibiyet: 2 milyon 132 bin euro

Katsayı puanı: 979 bin euro

Grup liderliği: 650 bin euro

Son 16 turu katılım: 600 bin euro

TOPLAM: 7 milyon 601 bin euro

Habere Tepki Ver

0

0

0

0

0

0

0

0

Hakan ULUDAĞ

TRHaber.com - Spor


Loading