Yandex Metrica

Sitede Ara

Federasyon'dan müjde: Lig maçları şifresiz olacak

Federasyon'dan müjde: Lig maçları şifresiz olacak

Son dakika haberleri... Türkiye Basketbol Federasyonu başkanı Hidayet Türkoğlu, sporseverlerin yakından ilgilendiren bir karara imza attıklarını duyurdu.

Spor

23.01.2024, 18:16

Geçen hafta Ankara'da yapılan seçimle yeniden Türkiye Basketbol Federasyonu başkanlığına seçilen Hidayet Türkoğlu, yeni dönemde yapacakları çalışmalarla Türk basketbolunu daha iyi yerlere getireceklerini söyledi.

Demokratik bir seçimin geride kaldığını belirten Türkoğlu, "Camiamızla konuştuğumuzda bu sürecin iki dönemi kapsaması gerektiğini dile getiriyorduk. Bize tekrar güvenmeleri, bizi çok mutlu etti. Ne kadar teşekkür etsek az. Kulüplerimizle iyi iletişimi olan bir federasyonuz. Onların karşısına samimi duygularla, yaptıklarımız ve yapacaklarımızla çıktığımız için bize oy vermeleri bizi çok onore etti. Buradan bir kez daha tüm camiamıza teşekkür etmek istiyoruz. Çalışmaya kaldığımız yerden devam edeceğiz. Bundan kimsenin şüphesi olmasın. Beraber güzel işler yaptık. Önümüzdeki üç sene de basketbolu daha iyi yerlere getirmek için çalışmaya devam edeceğiz." ifadelerini kullandı.

EURO 2024'te sahne alacak 8 futbolcu kesinleşti! İşte Montella'nın milli takım kadrosu EURO 2024'te sahne alacak 8 futbolcu kesinleşti! İşte Montella'nın milli... Haberi Görüntüle

Ali Koç seçime kısa süre kala neden aday olduğunu açıkladı! Ali Koç seçime kısa süre kala neden aday olduğunu açıkladı! Haberi Görüntüle

HİDAYET TÜRKOĞLU: BÜTÜN MAÇLAR AÇIK KANALDA OLACAK

"Basketbolun her eve girmesi için yaptığımız bir çalışma var. İnşallah önümüzdeki sezondan itibaren bütün maçlarımızı açık kanalda yayımlayacağız. Bu, basketbolun görünürlüğü anlamında gerçekten çok önemli katkı sağlayacak. Bu süreçte yapacağımız diğer çalışmalarla basketbolun her kesime ulaşacağını düşünüyoruz. Bunu da Sayın Bakanımızla paylaştık, o da destek olacağını söyledi. Bunun da ekonomik anlamda kulüplerimize önemli katkı sağlayacağını düşünüyoruz. Kafa yorduğumuz konulardan biri de Türk sporcularımızın daha çok süre almaları ve tecrübe kazanmaları. Bu tip çalışmalarımızı inşallah üç sene içinde layıkıyla yapmaya çalışacağız."

Türkiye-Tayland voleybol maçı saat kaçta? Türkiye-Tayland voleybol maçı saat kaçta? Haberi Görüntüle

EURO 2024'te sahne alacak 8 futbolcu kesinleşti! İşte Montella'nın milli takım kadrosu EURO 2024'te sahne alacak 8 futbolcu kesinleşti! İşte Montella'nın milli... Haberi Görüntüle

TAM KAPASİTE OYNANACAK

"Maalesef pandemiden dolayı bir sene ligleri tamamlayamadık. Sonra belli bir süre de maçları yarı seyirci kapasiteli oynattık. Bazı kriterlere uyulması halinde kapasitenin artacağını söylemiştik. Kulüplerimizin hem gelir hem de atmosfer anlamında dolu tribünlere karşı oynamasının öneminin bilincindeydik. İnşallah bu süreci hep beraber sağlıklı bir şekilde geçiririz. Çok dikkatli olmamız gerekiyor ki tekrar kapanma süreçlerine gitmeyelim. Tedbirlere uyulursa çok mutlu oluruz." değerlendirmesinde bulundu.

Habere Tepki Ver

0

0

0

0

0

0

0

0


Loading