Yandex Metrica

Sitede Ara

Fatih Terim'e sözleriyle meydan okudu: Ben ondan daha Adanalıyım

Fatih Terim'e sözleriyle meydan okudu: Ben ondan daha Adanalıyım

Son dakika haberleri... Süper Lig ekibi Adana Demirspor Başkanı Murat Sancak, Galatasaray teknik direktörü Fatih Terim'e göndermede bulundu.

Spor

23.01.2024, 18:36

Süper Lig'de ilk yarıyı 30 puanla 6.sırada tamamlayan Adana Demirspor'un başkanı Murat Sancak, Beyaz TV'de açıklamalarda bulunarak Fatih Terim'den daha Adanalı olduğunu açıkladı.

Kimseden çekinmediklerini belirten Sancak, Galatasaray teknik direktörü Fatih Terim'i sevdiğini ve çok başarılı bulduğunu belirterek, "Fatih Terim Adana'ya borçlu. Daha önce de söylemiştim. Ben Siirtliyim o Adanalı ama benim yaptıklarımla onun yaptıklarını yan yana koyarsak ben daha Adanalıyım. Hiç kusura bakmasın Fatih Hoca'nın Adana'ya borcu var. Hani bu dilenmek de değil mesela bir futbolcuyu bizle beraber üç takım istiyorsa Adana Demirspor tercih edilebilir. Ama şu an Fatih Terim, Türkiye'nin en iyi hocasıdır. Aldığı başarıdan daha iyisini birisi almadıkça en iyi teknik direktör." ifadelerini kullandı.

Okan Buruk doruklara bayılıyor! Yeni zirve ve yeni rekor yolda Okan Buruk doruklara bayılıyor! Yeni zirve ve yeni rekor yolda Haberi Görüntüle

MURAT SANCAK: FENERBAHÇELİYDİM

"Adana Demirspor başkanı olmadan önce iyi bir Fenerbahçeli idim, kongre üyesiydim. Fenerbahçe maçlarını takip ederdim fakat Adana Demirspor başkanı olduktan sonra Adana Demirsporluyum. Başkan da Aziz Yıldırım'dı. Hatta bir ara yönetime girecek gibi de oldum. Ama girmedim nasip olmadı. Belki de kalsam Adana Demirspor'da olmasam yönetime de gelebilirdim. Fenerbahçe ile ilgili içimde bir şey yok. Tamamen yüzde 100'ümü Adana Demirspor'a veriyorum artık. Fenerbahçe bir daha olmaz, taraflara da geldiğimde söylemiştim. Hakk'ın rahmetine kavuşana kadar Adana Demirspor'dayım."

Habere Tepki Ver

0

0

0

0

0

0

0

0


Loading