Yandex Metrica

Sitede Ara

Fatih Terim, Türkiye'ye geri mi dönecek?

Fatih Terim, Türkiye'ye geri mi dönecek?

Fatih Terim'in Galatasaray'a dönüşü futbol dünyasında büyük bir merak konusu haline geldi. Son zamanlarda, Yunanistan'ın Panathinaikos takımının başına geçmesiyle gündeme gelen Terim'in performansı, beklenenin altında kaldı. Panathinaikos'un şampiyonluk umutlarını yeşertme konusundaki başarısızlığı, Terim'in ayrılmasına neden oldu.

Spor

20.05.2024, 19:53

Fatih Terim, Yunanistan'ın Panathinaikos takımından ayrıldı. Sosyal medya hesabından duyurduğu ayrılık mesajında, "Dün akşam bir araya gelerek durum değerlendirmesi yaptığımız Sayın Başkan Alafouzos ile, 2024-2025 sezonu için planlarımızın uyuşmadığı sonucuna vardık." şeklinde ifade etti.

Fatih Terim

Fatih Terim

Mourinho ile önce Aziz Yıldırım mı Ali Koç mu görüştü? Jose Mourinho imza için Aziz Yıldırım'dan izin aldı mı? Mourinho ile önce Aziz Yıldırım mı Ali Koç mu görüştü?... Haberi Görüntüle

SOSYAL MEDYADAN DUYURDU

Fatih Terim, kendi sosyal medya hesabından Yunan ekibi Panathinaikos ile ayrılığını şu cümleler ile duyurdu;

"Geçtiğimiz Aralık ayından bu yana ekibimle birlikte var gücümüzle çalıştığımız Panathinaikos Futbol Kulübü'nde hedefimiz 2023-2024 sezonunu şampiyon tamamlamak, çok kıymetli Panathinaikos taraftarlarına 13 senedir kavuşamadıkları şampiyonluğu hep beraber yaşatmaktı. Dün akşam bir araya gelerek durum değerlendirmesi yaptığımız Sayın Başkan Alafouzos ile, 2024-2025 sezonu için planlarımızın uyuşmadığı sonucuna vardık." Cümlesine ise Panathinaikos'tan ayrıldığını yineleyen Terim, "Bu değerlendirme neticesinde, profesyonel ilişkimizin devam etmemesinde karar kılındı. Atina'da geçirdiğimiz altı ay boyunca bizi bağrına basan başta Panathinaikos taraftarlarına, Sayın Başkan Giannis Alafouzos'a, kulüp çalışanlarına ayrıca bana ve ekibime sevgi ve saygısını her fırsatta gösteren futbol kamuoyuna da çok teşekkür ediyorum. Panathinaikos kulübüne bundan sonraki süreçte en içten duygularımla başarılar diliyorum. Yeni yollar ve yolculukların uzak olmadığı zamanlarda görüşmek dileğiyle." dedi.

Eski A Milli Takım hocası Amedspor'la anlaştı Eski A Milli Takım hocası Amedspor'la anlaştı Haberi Görüntüle

FATİH TERİM TÜRKİYE'YE GERİ Mİ DÖNECEK?

Fatih Terim'in Türkiye'ye geri dönüp dönmeyeceğine dair henüz bir bilgi bulunmuyor.

Kanarya'da ilk ayrılık! Yeni takımı ve bonservis bedeli açıkladı Kanarya'da ilk ayrılık! Yeni takımı ve bonservis bedeli açıkladı Haberi Görüntüle

TERİM'İN KARNESİ

Fatih Terim, geçen yıl aralık ayında Panathinaikos ile anlaşmıştı. Yunan ekibinde 13 maça çıkan Terim, bu maçlarda 6 galibiyet ve 6 mağlubiyet elde etti. Panathinaikos, topladığı 71 puanla Yunanistan Play-off Şampiyonluk Grubu'nda 4. sırada bulunuyor.

Habere Tepki Ver

0

0

0

0

0

0

0

0

İbrahim TURNA

TRHaber.com - Spor


Loading