Yandex Metrica

Eski milli futbolcudan itiraf: Ersun Yanal bana tokat attı

Eski milli futbolcudan itiraf: Ersun Yanal bana tokat attı

Son dakika haberleri... Eski futbolcu Serkan Balcı, daha önce birlikte çalıştığı Ersun Yanal ile beraber unutamadığı bir anısını paylaştı.

Spor

23.01.2024, 19:09

Teknik direktör Ersun Yanal, Tivibuspor'da yayınlanan Her Gün Spor programına konuk oldu.

Geçmiş dönemlere ait değerlendirmelerde bulunan Yanal, Fenerbahçe ile yaşadığı şampiyonluğa değindi.

2013-2014 Süper Lig sezonunda Fenerbahçe ile rekor bir şampiyonluk elde eden Yanal, "İlla ki Aykut Kocaman’ın da emeği vardır o şampiyon olduğumuz takımda. Ama o takımla ben çalıştım ve ben başarılı oldum. Biz tarihi farkla şampiyon olduk. Ben de aynı kadroyu bıraktım ama başarılı olamadılar." dedi.

Dev derbi öncesi Galatasaray'dan taraftara kritik uyarı geldi! Dev derbi öncesi Galatasaray'dan taraftara kritik uyarı geldi! Haberi Görüntüle

SERKAN BALCI: ERSUN HOCA BANA TOKAT ATTI

Programa bağlanarak Ersun Yanal ile beraber eski anısını anlatan eski futbolcu Serkan Balcı, "Gençlerbirliği'nde oynarken pas atmam gereken yerde, kaleye çekmiştim. Pas atsam arkadaşım gol atacaktı. Sonra soyunma odasında Ersun hoca sağ olsun içeri bir girdi, kızmıştı çok ve o tokatı unutmadım" ifadelerini kullanarak esprili bir açıklama yaptı.

Aralarının çok iyi olduğunu anlatan Ersun Yanal ise "O aslında tokat değil de Serkan'a dokunmakdı diyelim." görüşlerini belirtti.

Habere Tepki Ver

0

0

0

0

0

0

0

0


Loading