Yandex Metrica

Sitede Ara

Eski Galatasaraylı Riekerink ve Ümit Karan İskenderun'da

Eski Galatasaraylı Riekerink ve Ümit Karan İskenderun'da

TFF 3.Lig ekiplerinden İskenderunspor, teknik direktör Ümit Karan ve kulüp CEO’su Jan Olde Riekerink için imza töreni düzenledi.

Spor

23.01.2024, 17:39

Hatayspor Onursal Başkanı Lütfü Savaş'ın da katıldığı imza törenine yoğun katılım sağlandı.

Nasıl başarılı olacaklarının projesini anlatan İskenderunspor Kulüp Başkanı Hakan Bolat, ilk hedeflerinin kulüp tarihine sahip çıkmak olduğunu ve daha sonra kulübün altyapısına yönelik çalışmalar yapacaklarını belirtti.

Şampiyonluk için mücadele vereceklerini kaydeden Bolat, "Bence bu yıl TFF 3. Lig'in en iyi kadrosunu kurduk. Şampiyonluğun en büyük adayı İskenderunspor. Elimizden gelen her şeyi yapacağız" dedi.

Törene  İskenderun Kaymakamı İskender Yönden, İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı ile İskenderun Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Levent Hakkı Yılmaz da katıldı.

Resim

'GALATASARAY VE AJAX BENİM İÇİN DEĞERLİ'

Hollandalı teknik direktör Jan Olde Riekerink ise çalıştığı kulüplerden Galatasaray ve Ajax’ın kendisi için çok değerli olduğunu belirtti. İskenderunspor'a CEO olarak çok büyük katkı sağlamayı amaçladığını dile getiren Riekerink, yabancı sınırlaması kararının olumlu bulduğunu söyledi. Takımın yeni hocası Ümit Karan ise İskenderunspor’u şampiyon yapacaklarını açıkladı. 

Habere Tepki Ver

0

0

0

0

0

0

0

0


Loading