Yandex Metrica

Eski Galatasaray başkanı Mustafa Cengiz yoğun bakıma kaldırıldı

Eski Galatasaray başkanı Mustafa Cengiz yoğun bakıma kaldırıldı

Son dakika haberleri... Galatasaray eski Başkanı Mustafa Cengiz, rahatsızlanarak yoğun bakıma alındı.

Spor

23.01.2024, 17:55

Bugün sabah saatlerinde evinde fenalaşan Galatasaray'ın eski başkanı Cengiz, hastaneye kaldırıldı. Yoğun bakıma alınan Mustafa Cengiz için önümüzdeki 72 saatin kritik olduğu öğrenildi.

Türk hakem EURO 2024'te düdük çalacak Türk hakem EURO 2024'te düdük çalacak Haberi Görüntüle

''72 SAAT ÇOK KRİTİK''

Mustafa Cengiz'in oğlu Sarper Cengiz, babasının rahatsızlığıyla ilgili "Başkanımız sabah nöbet geçirdi. Hemen müdahale edildi. Cihazlara bağlı bir şekilde tedavi ediliyor. Önümüzdeki 72 saat bizim için çok kritik." şeklinde açıklama yaptı.

EURO 2024'te bugün kimin maçı var? EURO 2024 Günlükleri 2.gün başlıyor EURO 2024'te bugün kimin maçı var? EURO 2024 Günlükleri 2.gün... Haberi Görüntüle

''ACİL ŞİFALAR DİLİYORUZ''

Galatasaray Kulübü Başkanı Burak Elmas, "Galatasaray Spor Kulübü eski başkanımız Sayın Mustafa Cengiz’in tedavi sürecini yakından takip etmekteyiz. Bu zorlu süreci atlatacağına inanıyor ve kendisine acil şifalar diliyoruz." dedi.

A Milli Futbol Takımı'na özel marş hazırlandı! Sosyal medyada rekor kırdı A Milli Futbol Takımı'na özel marş hazırlandı! Sosyal medyada rekor... Haberi Görüntüle

BEYİN AMELİYATI OLMUŞTU

Hatırlanacağı gibi Mustafa Cengiz, 2020 yılında riskli bir beyin ameliyatı geçirdi ve ardından da mide kanaması sebebiyle tedavi gördü. Uzun süredir sağlık sorunlarıyla boğuşan Cengiz’in sağlık durumu ile ilgili ilerleyen saatlerde bir açıklama yapılması bekleniyor.

Galatasaray'a piyango vurdu! Zaniolo transferi bitiyor Galatasaray'a piyango vurdu! Zaniolo transferi bitiyor Haberi Görüntüle

HASTANEDEN AÇIKLAMA

Mustafa Cengiz’in sağlık durumuyla ilgili bir açıklama yapan Tıbbi Onkoloji Uzmanı Prof. Dr. Yeşim Eralp, şu bilgileri verdi: “Hastamız Mustafa Cengiz, evinde geçirdiği rahatsızlık sonrasında hastanemize getirilmiş olup, planlanan işlemler sırasında nöbet geçirmiştir. Kendisine acilen müdahale yapılmış ve durumu çok hızlı olarak kontrol altına alınmıştır. Yapılan ilk değerlendirilmelerinde yaşamını tehdit eden bir bulgu saptanmayan Sayın Cengiz, halen yatan hasta servisinde takip altındadır.”

Habere Tepki Ver

0

0

0

0

0

0

0

0


Bakmadan Geçme

Tümünü Gör ››

Loading