SON DAKİKA
Erman Toroğlu'ndan Valerien Ismael'e sert sözler: Dağ fare doğurdu!

Erman Toroğlu'ndan Valerien Ismael'e sert sözler: Dağ fare doğurdu!

Son dakika haberleri... Süper Lig'in 8. haftasında oynanan Beşiktaş-Fenerbahçe derbisi golsüz sonuçlandı. Zorlu mücadele sonrası

Spor

29.01.2024, 19:01

Eski Süper Lig hakemi Erman Toroğlu, Beşiktaş-Fenerbahçe derbisi sonrası Valerien Ismael'in tercihlerinin hatalı olduğunu belirtti.

Seyirci açısından beklentisi yüksek bir maç olduğunu aktaran A Spor yorumcusu Toroğlu, "İki takım baskılı top oynuyor, pres yapıyor, keyifli pozisyonlar seyrederiz" dedik ama dağ fare doğurdu. Yazıyı yazmaya başladığım dakikalarda, yani 88'de maçın en net pozisyonu oldu. Weghorst kafayı vurdu. Hani derler ya "Kıl payı dışarı çıktı". Maç berabere biterse iki taraf da razı olacak. Hakem için de hasar olmayacak. "Derbi böyle bitti" diyecekler." ifadelerini kullandı.

Montella'dan gurbetçi harekatı! Almanlar da Türk cevherini istiyor Haberi Görüntüle

ERMAN TOROĞLU: BÜYÜK FIRSATI KAÇIRDILAR

Yalnız benim takıldığım bir nokta var; Beşiktaş takımı inanılmaz derece ofsayta düştü. Fenerbahçe'nin bu taktiği yapacağını herkes biliyor. Bu işi çözmek lazımdı. Peki kim çözecekti? İsmael. Oyuncularını çalıştıracaktı, Fenerbahçe'nin bu taktiğini onlara pahalıya mal edecekti ama sınıfta kaldı. Çünkü bu taktiği bozmak çok kolaydı. Nasıl mı? Orta sahada topu alan bir Beşiktaşlı oyuncunun iki arkadaşı, sol açıkta oynayanla sol uçta oynayan kasıtlı olarak ofsayta girer. Topu kullanacak oyuncu pas atacakmış gibi yapar. Sağdan gelen arkadaşına topu attı mı çok rahat şekilde gol bulursunuz. Ama İsmael ve yardımcıları bunu yakalayamamış. Büyük bir fırsatı kaçırdılar.

Habere Tepki Ver

0

0

0

0

0

0

0

0


Loading