Yandex Metrica

Emre Belözoğlu'nun yeni adresi belli oldu

Emre Belözoğlu'nun yeni adresi belli oldu

Fenerbahçe Başkanı Ali Koç'un görevden aldığı Emre Belözoğlu, bundan böyle A Milli Takım'da Şenol Güneş'in yardımcılığını yapacak.

Spor

23.01.2024, 17:38

Geçtiğimiz sezon futbol kariyerine nokta koyduktan sonra Fenerbahçe'de sportif direktör olarak görev alan Emre Belözoğlu, Erol Bulut'un ayrılmasıyla birlikte kısa süreliğine takımın patronu olmuştu. 

Kısa bir süre önce Fenerbahçe ile yollarını ayıran Emre Belözoğlu'nun yeni adresi belli oldu. Emre Belözoğlu, bundan böyle A Milli Takım'da teknik direktör Şenol Güneş'in yardımcılığını yapacak.

Amedspor büyük oynuyor! Ersun Yanal Fenerbahçe'nin golcüsüne göz dikti! Teklif bile yapıldı Amedspor büyük oynuyor! Ersun Yanal Fenerbahçe'nin golcüsüne göz dikti! Teklif... Haberi Görüntüle

BİR ARAYA GELMİŞLERDİ

Emre Belözoğlu ve Şenol Güneş, geçtiğimiz günlerde bir araya gelmiş ve fikir alışverişinde bulunmuştu.

Real Madrid'den Arda Güler kararı! Ayrılığı böyle duyurdu... Real Madrid'den Arda Güler kararı! Ayrılığı böyle duyurdu... Haberi Görüntüle

ŞENOL GÜNEŞ DOĞRULAMIŞTI

Şenol Güneş de geçtiğimiz günlerde basın mensuplarının sorularını yanıtladığında Emre ile görüştüğünü doğrulamış ve deneyimli futbol adamıyla birlikte çalışmak istediğini ifade etmişti.

Erden Timur'un yerine gelen İbrahim Hatipoğlu nereli, ne iş yapıyor? Erden Timur'un yerine gelen İbrahim Hatipoğlu nereli, ne iş yapıyor? Haberi Görüntüle

EMRE'DEN AÇIKLAMA

Emre Belözoğlu, konuyla ilgili sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda şu ifadeleri kullandı; "Şenol hocamızla görüşmelerimiz devam ediyor; önümüzdeki günlerde süreç netlik kazanacaktır, gelişmeleri paylaşacağız."

Habere Tepki Ver

0

0

0

0

0

0

0

0


Loading