Türkiye Kupası çeyrek final mücadelesinde Ankaragücü ve Fenerbahçe karşı karşıya geldi. Maçı 3-0'lık skorla adını bir üst tura yazdıran Ankaragücü oldu.
Mücadele sonrasında Ankaragücü teknik direktörü Emre Belözoğlu açıklamalarda bulundu.
Emre Belözoğlu açıklamasında; "Ligdeki son maçta hak etmediğimiz bir mağlubiyet aldık. 2-0'dan 3-2'ye kaybedince kötü bir senaryo oldu. Tek ayaklı maçların böyle durumlarda avantaj olabileceğini düşündük. Burada galibiyette en büyük pay oyuncu arkadaşlarım. Kendi sahamızda hak etmediğimiz mağlubiyetler aldık." dedi.
![Fenerbahçe'ye Cengiz Ünder piyangosu: Masadaki rakam belli oldu](https://www.trhaber.com/uploads/photos/2024/07/aa6f1244dcf246beaa562c4b857c32f3.webp)
EMRE BELÖZOĞLU MAÇ SONUNDA GÖRDÜĞÜ TEPKİ HAKKINDA KONUŞTU
Belözoğlu maç sonunda Fenerbahçe taraftarlarından gördüğü tepki hakkında; "Benim söyleyecek bir şeyim yok. Fenerbahçe'yi tercih ettiğimden hiç pişman olmadım. Fenerbahçeli Emre'yim ben. Bunu yaşayacağımı hiç düşünmezdim ama üzgünüm. Hayatın gerçekleriyle fazlasıyla yüzleştim. Söyleyebileceğim fazla bir şey yok." ifadelerini kullandı.