Yandex Metrica

Emre Belözoğlu'nun Fenerbahçe taraftarına sitemi: Benim söyleyecek bir şeyim yok

Emre Belözoğlu'nun Fenerbahçe taraftarına sitemi: Benim söyleyecek bir şeyim yok

Ankaragücü teknik direktörü Emre Belözoğlu, kupa maçında Fenerbahçe taraftarının hakaret içeren tezahüratına karşı bir açıklama yaptı. Belözoğlu,  "Benim söyleyecek bir şeyim yok. Fenerbahçe'yi tercih ettiğimden hiç pişman olmadım. Fenerbahçeli Emre'yim ben. Bunu yaşayacağımı hiç düşünmezdim ama üzgünüm." dedi.

Spor

28.02.2024, 23:49

Türkiye Kupası çeyrek final mücadelesinde Ankaragücü ve Fenerbahçe karşı karşıya geldi. Maçı 3-0'lık skorla adını bir üst tura yazdıran Ankaragücü oldu.

Mücadele sonrasında Ankaragücü teknik direktörü Emre Belözoğlu açıklamalarda bulundu. 

Emre Belözoğlu açıklamasında; "Ligdeki son maçta hak etmediğimiz bir mağlubiyet aldık. 2-0'dan 3-2'ye kaybedince kötü bir senaryo oldu. Tek ayaklı maçların böyle durumlarda avantaj olabileceğini düşündük. Burada galibiyette en büyük pay oyuncu arkadaşlarım. Kendi sahamızda hak etmediğimiz mağlubiyetler aldık." dedi.

Romario hangi takımda oynayacak? Romario futbola geri mi dönüyor? Romario hangi takımda oynayacak? Romario futbola geri mi dönüyor? Haberi Görüntüle

EMRE BELÖZOĞLU MAÇ SONUNDA GÖRDÜĞÜ TEPKİ HAKKINDA KONUŞTU

Belözoğlu maç sonunda Fenerbahçe taraftarlarından gördüğü tepki hakkında; "Benim söyleyecek bir şeyim yok. Fenerbahçe'yi tercih ettiğimden hiç pişman olmadım. Fenerbahçeli Emre'yim ben. Bunu yaşayacağımı hiç düşünmezdim ama üzgünüm. Hayatın gerçekleriyle fazlasıyla yüzleştim. Söyleyebileceğim fazla bir şey yok." ifadelerini kullandı. 

Habere Tepki Ver

0

0

0

0

0

0

0

0

Kübra Ak

TRHaber.com - Spor


Loading