Erzincan’ın Tercan ilçesinde, Galatasaray-Fenerbahçe derbisi coşkuyla izlendi. İlçedeki futbolseverler, soğuk havaya aldırmadan derbi heyecanını traktör römorku üzerine kurulan televizyondan yaşadı.
![Ferdi Kadıoğlu gidecek mi En-Nesyri gelecek mi? Ali Koç'tan dikkat çeken açıklama](https://www.trhaber.com/uploads/photos/2024/07/aa-20240719-35187402-35187398-fenerbahce-kulubu-baskani-koc-bodrumda-1907-dunya-fenerbahceliler-gunu-etkinliginde-konustu.webp)
İLGİNÇ DERBİ İZLEME DENEYİMİ
Tercan ilçesinde bir çay ocağı işleten Hilmi Tuğrul Özelgül, soğuk havaya rağmen derbiyi dışarıda izlemek isteyen futbolseverlerin taleplerine kayıtsız kalmadı. Özelgül, futbol tutkunlarının bu isteği üzerine televizyonu traktör römorkunun üzerine kurarak ilginç bir derbi izleme ortamı oluşturdu.
![Trabzonspor bombayı patlatıyor! İspanya'dan geliyor](https://www.trhaber.com/uploads/photos/2024/07/ts1.webp)
SOĞUK HAVA FUTBOLSEVERLKERİ DURDURAMADI
Çay ocağı işletmecisi Özelgül, "Vatandaşlar soğuk havaya aldırış etmeden dışarıda maç izlemek istediler. Biz de bu isteği kırmayarak traktör römorku üzerine televizyon kurduk. Herkes büyük bir keyifle maçı izledi," dedi. Futbolseverler, traktör römorku üzerinde kurulan bu geçici platformda derbi heyecanını doyasıya yaşadılar.
![TFF başkanlık seçimini kaybeden Mehmet Büyükekşi'den açıklama: İz bıraktık](https://www.trhaber.com/uploads/photos/2024/07/aa-20240718-35177241-35177240-tff-olagan-mali-ve-secimli-genel-kurulu.webp)
DOSTLUK KAZANDI
Galatasaray ve Fenerbahçe taraftarları, derbiyi birlikte izleyerek dostça bir ortamda keyifli anlar geçirdiler. Maç sonunda da dostane bir şekilde ayrılan taraftarlar, sporun birleştirici gücünü bir kez daha gösterdi.