Yandex Metrica

Derbi sonrası Aziz Yıldırım'dan ilk açıklama: Adaylıktan çekileceğim!

Derbi sonrası Aziz Yıldırım'dan ilk açıklama: Adaylıktan çekileceğim!

Fenerbahçe'nin eski başkanı Aziz Yıldırım, geçtiğimiz günlerde seçimlerde aday olacağını açıklamıştı. Dev derbi sonrası ilk defa açıklama yapan Aziz Yıldırım, sarı lacivertlilerin sezonu şampiyon tamamlaması halinde başkan adaylığından çekileceğini duyurdu.

Spor

22.05.2024, 18:12

Fenerbahçe, sezon sonunda Olağan Seçimli Genel Kurul toplantısı gerçekleştirecek. 30-31 Mart tarihinde Şükrü Saracoğlu Spoer Kompleksi'nde gerçekleşecek olan toplantıda çoğunluk sağlanamasa Genel Kurul, 8-9 Haziranda aynı saatte ve aynı yerde tekar toplanacak.

Geçtiğimiz günlerde adaylığını açıklayarak Türk futboluna sürpriz bir şekilde geri dönüş yapan Aziz Yıldırım, Galatasaray derbisi sonrası ilk kez konuştu.

Kritik seçim öncesi başkanlığa adaylığını koyan Aziz Yıldırım'dan flaş açıklama geldi.

Trabzonspor'un yeni sezon formaları tanıtıldı Trabzonspor'un yeni sezon formaları tanıtıldı Haberi Görüntüle

''ADAYLIKTAN ÇEKİLECEĞİM''

Yıldırım, Fenerbahçe şampiyon olduğu takdirde başkan adaylığından çekileceğini açıkladı.

Fenerbahçe Başkan Adayı Aziz Yıldırım basın mensuplarına açıklamalarda bulunuyor.

EURO 2024 maçları ne zaman başlıyor, nerede oynanacak? EURO 2024 maçları ne zaman başlıyor, nerede oynanacak? Haberi Görüntüle

''GALATASARAY'I NASIL YENDİYSEN HEPSİNİ YENMELİYDİN''

"Şampiyonluğu nasıl kaybettiğimizi haftaya anlatacağım. Öyle dış güçler, yan etkenler bunları geçsinler... Galatasaray'ı nasıl yendiysen hepsini de yenmeliydin. Haftaya konuşacağız...

Şampiyonluğu kazanalım ben adaylıktan çekiliyim kardeşim, Fenerbahçe mutlu olsun. İnşallah yeneriz ama karşı tarafa beraberlik bile yetiyor. İnşallah Konya iyi bir maç çıkarır ve yener. Galatasaray alışıktır Sturm Graz'dan, onun için benim fazla ümidim yok ama yukarıda Allah var. İnşallah hafta sonu şampiyon oluruz."

Galatasaray'da Zaniolo harekatı! Bonservisiyle gönderilmek isteniyor Galatasaray'da Zaniolo harekatı! Bonservisiyle gönderilmek isteniyor Haberi Görüntüle

BEŞİKTAŞ VE JOSE MOURINHO

"Beşiktaş, Jose Mourinho'ya 7 milyon € veriyormuş. 5 de ben vereyim, 12'ye anlaşsınlar! Yalan söylüyorlar! Beşiktaş'ın böyle bir gücü yok. Ayıp, beni daha fazla konuşturmasınlar. Çok şey söylerim ayıp olur. Jose Mourinho ile yüz yüze 2 saat konuştuk.

Fernando Santos'tan flaş imza! Azerbaycan ona emanet Fernando Santos'tan flaş imza! Azerbaycan ona emanet Haberi Görüntüle

''BIRAKSINLAR BU İŞLERİ''

Rahmetle andığım Süleyman Seba'yla başkanlık yaptım, yanlış yapıyorlar. Ayıp olur. Buradan Sayın Başkan Hasan Arat'a da söylüyorum; 7 milyona getirebiliyorsa biz aradan çekilelim ama bıraksınlar bu işleri. Beşiktaş'ın böyle bir gücü yok.

Birbirimize saygılı olacağız. Varsa böyle bir bütçeleri biz çekiliriz problem değil. Mourinho'ya da söyleriz 'Anlaşmışsın' diye. Mourinho bana söyledi; 'Beşiktaş'ta 2 kişi geldi onlarla epey sohbet ettik spor üzerine' diye. Bunlardan biri de Hasan Arat'mış. Gereksiz şey yapıyorlar."

Habere Tepki Ver

0

0

0

0

0

0

0

0

Kübra Ak

TRHaber.com - Spor


Loading