Yandex Metrica

"Dani Alves intihar etti, kendini öldürdü" Alves intihar mı etti, öldü mü? Tecavüzden hapse girmiş ve Barcelona efsaneler listesinden çıkartılmıştı...

"Dani Alves intihar etti, kendini öldürdü" Alves intihar mı etti, öldü mü? Tecavüzden hapse girmiş ve Barcelona efsaneler listesinden çıkartılmıştı...

Dünya futboluna damga vuran isimlerinden olan Dani Alves için intihar ettiği ve öldüğü iddiası ortaya atıldı. Pek Dani Alves intihar etti mi ve intiharı sonrası hayatını mı kaybetti? Basın ve aile mensupları olay örgüsü için ne dedi? Tüm detaylar haberimzde...

Spor

05.04.2024, 03:15

La Liga ekiplerinden Barcelona ile dünya çapında tanınırlık kazanan ve sayısız başarıya imza atan Dani Alves hakkında olay yaratan bir iddia ortaya atıldı. 

Süper Lig'de yer yerinden oynayacak! Süper Lig'de yer yerinden oynayacak! "Neymar Türkiye'nin en büyüğüne geliyor" Haberi Görüntüle

HAPİS, EŞİNİN TERKETMESİ VE BARCELONA'NIN ALVES'İ SİLMESİ

Brezilyalı futbolcu Dani Alves tecavüz suçundan hüküm giymiş ve bu dünya basınında geniş yer tutmuştu. İspanya'nın Barcelona şehrinde 23 yaşındaki bir kadına cinsel tacizde bulunduğu iddiasıyla İspanyol mahkemesince yargılanan Dani Alves, 4.5 yıl hapis cezasına çarptırılmış ve 150 bin euro tazminat cezası ödemeye mahkum edilmişti.Bu gelişmelerin akabinde eşi Alves'i terketmiş ve evliliğini bitirmişti. Daha sonra Dani Alves'e bir darbe de Barcelona'dan gelmiş ve Barcelona Alves'i kulübün efsaneler listesinden çıkartmıştı.

Tüm bu gelişmelerin sonrasında Dani Alves ile ilgili öldüğüne ve intihar ettiğine dair iddialar gündeme bomba gibi düştü.

Dünya bu görüntüleri konuşuyor! Ronaldo çılgına döndü hareketi olay oldu Dünya bu görüntüleri konuşuyor! Ronaldo çılgına döndü hareketi olay oldu Haberi Görüntüle

DANI ALVES İNTİHAR ETTİ İDDİASI

Paulo Albuquerque'nin iddiasına göre Dani Alves intihar etti. Albuquerque, X (Twitter) hesabından yaptığı paylaşımda, "Bana ulaşan bilgi Daniel Alves'in kendini öldürdüğü yönünde" şeklinde ifadeler kullandı.

Ancelotto, Arda Güler'e müjdeyi verdi: Yakında istediğini alacak! Ancelotto, Arda Güler'e müjdeyi verdi: Yakında istediğini alacak! Haberi Görüntüle

DANI ALVES ÖLDÜ MÜ?

Brezilyalı gazeteci Paulo Albuquerque'nin yaptığı paylaşıma göre Dani Alves intihar etti. Fakat resmi kaynaklardan henüz kesin bir bilgi verilmedi ve konu doğrulanmadı yada yalanlanmadı. 

Milli futbolcuyu taşıyan uçak düştü: Kurtulan yok Milli futbolcuyu taşıyan uçak düştü: Kurtulan yok Haberi Görüntüle

KARDEŞİ KONUYA SON NOKTAYI KOYDU

Brezilyalı eski futbolcunun hapishanede hayatına son verdiği iddialarını Dani Alves'in kardeşi Ney Alves yalanladı ve tepki gösterdi.

Dani Alves'in kardeşi Ney Alves'in açıklamaları şu şekilde:

  • "Tanrı sana, insanoğlunun zalimliğinin üstesinden gelmen ve buna katlanman için sağlık versin kardeşim. Tanrı senin ve ailemizin hayatına merhamet etsin."
  • "O zaten hapiste, mahkum edildi. Bu yeterli değil mi? Şimdiki delilik şu; onun ölmesini istiyorlar. Ne kadar zalimce! 
  • "Babam 70 yaşın üzerinde, annem 60 yaşını geçti. Sizin aileniz yok mu? Bunu yaymaya devam ediyorlar. Tanrı size merhamet etsin"

Kardeş Alves bu açıklamalarıyla Dani Alves'in sağlık durumunun iyi olduğunu, sosyal medya ve basında ıkan haber ve iddiaların asılsız olduğunu vurgulayarak konuya noktayı koydu.

Habere Tepki Ver

0

0

1

0

0

0

0

0

Buluthan AKAR

TRHaber.com - Spor


Loading