Yandex Metrica

Sitede Ara

Cumhurbaşkanı Erdoğan, TFF ve yönetim kurulunu ağırladı!

Cumhurbaşkanı Erdoğan, TFF ve yönetim kurulunu ağırladı!

Son dakika haberleri... Türkiye Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) Başkanı Mehmet Büyükekşi ve yönetim kurulu üyelerini kabul etti.

Spor

23.01.2024, 22:15

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Cumhurbaşkanlığı Külliyesi Sergi Salonu'nda, Cumhuriyet'in 100. yılı etkinlikleri kapsamında düzenlen "Şut ve Gol: Türk Futbol Tarihi Sergisi"nin açılışına katıldı.

Türkiye liglerindeki futbol kulüplerinin tamamının temsilcilerinin de yer aldığı programda, keyifli ve bilgilendirici bir serginin açılışının yapılacağını belirten Erdoğan, serginin 19. yüzyıldan bugüne Türk futbolunun serencamını erişilebilen sembolleriyle beğeniye sunduğunu ifade etti.

Serginin, kulüplerden, futbolculardan veya onların ailelerinden arşivlerden toplanan objelerin, eserlerin, belgelerin bir araya getirilmesiyle ortaya çıktığını aktaran Erdoğan, serginin, pek çok kişinin muhtemelen ilk defa göreceği eser ve belgelerin zenginliği, futboldaki mazinin derinliğine de işaret etiğini söyledi.

İlkay Gündoğan, Alman dergisine röportaj: 'Tüm aile Galatasaraylı, nevresim takımlarım vardı' İlkay Gündoğan, Alman dergisine röportaj: 'Tüm aile Galatasaraylı, nevresim takımlarım... Haberi Görüntüle

CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN TFF'Yİ KABUL ETTİ

Türk Futbol Tarihi Sergisi'ni gezen Cumhurbaşkanı Erdoğan, daha sonrasında Türkiye Futbol Federasyonu'nu ağırladı.

TFF Başkanı Mehmet Büyükekşi ve yönetim kurulu, Cumhurbaşkanı Erdoğan'a imzalı Milli Takım forması hediye etti.

Habere Tepki Ver

0

0

0

0

0

0

0

0


Loading