Yandex Metrica

Cinsel istismar davasında flaş gelişme! Dani Alves için karar çıktı

Cinsel istismar davasında flaş gelişme! Dani Alves için karar çıktı

İspanya'nın Barselona şehrindeki bir gece kulübünde genç bir kadına cinsel tacizde bulunmaktan dolayı 4.5 yıl hapis cezasına çarptırılan Brezilyalı futbolcu Dani Alves, yaklaşık 15 ay cezaevinde yattıktan sonra hakkında şartlı serbest bırakılma kararı çıktı.

Spor

21.03.2024, 11:55

İspanya'da bir kadına cinsel saldırıda bulunma suçundan 4 yıl 6 ay hapis cezası alan Brezilyalı futbolcu Dani Alves, hakkında karar çıktı.

Barselona İl Mahkemesi, 1 milyon avro kefalet, haftada bir mahkemeye imza atma, İspanya'yı terk etmeme, mağdur olan kadından en az 1 kilometre uzak durma ve hiçbir şekilde iletişime girmeme şartlarıyla Dani Alves'in serbest kalmasına karar verdi.

Barselona yakınların Brains-2 Cezaevi'nde tutulan Brezilyalı futbolcu Dani Alves'in kefalete yatırmasından sonra serbest kalacağı ifade edildi.

Fenerbahçe Beko yeni sezonda Keenan Evans ile anlaştı mı? Fenerbahçe Beko yeni sezonda Keenan Evans ile anlaştı mı? Haberi Görüntüle

HAPİS CEZASINA ÇARPTIRILMIŞTI

Bilindiği üzere Dani Alves, söz konusu cinsel saldırı olayından dolayı 22 Şubat tarihinde mahkemenin verdiği kararla, 4 yıl 6 ay hapis, 5 yıl polis denetimi, 9 yıl mağdurdan uzak durma ve 150 bin avro para cezasına çarptırılmıştı. Alves'in üst mahkemeye yaptığı itiraz henüz sonuçlanmazken, şimdiye kadar 4 kez reddedildiği şartlı tahliye talebine ilk kez olumlu yanıt aldı.

KULİS BİLGİSİ! Dursun Özbek, TFF Başkanı Büyükekşi'den özel istekte bulundu: Seçimi o tarihte yap! KULİS BİLGİSİ! Dursun Özbek, TFF Başkanı Büyükekşi'den özel istekte bulundu:... Haberi Görüntüle

OLAYIN GEÇMİŞİ

Hatırlanacağı üzere İspanya'nın Barselona şehrindeki bir gece kulübünde 30 Aralık 2022 gecesi 23 yaşındaki bir kadına cinsel saldırıda bulunmakla suçlanan Dani Alves, gözaltına alınmıştı. Alve daha sonra çıkartıldığı mahkeme tarafından tutuklanmıştı.

Beşiktaş'tan flaş açıklama! Ante Rebic ülkesine dönüyor Beşiktaş'tan flaş açıklama! Ante Rebic ülkesine dönüyor Haberi Görüntüle

İFADESİNİ ÜÇ KEZ DEĞİŞTİRMİŞTİ

İfadelerini üç kez değiştiren, son olarak "cinsel ilişkiyi kabul ederek, eşine karşı sadakatsizliğini gizlemek ve eşini korumak için ilk ifadelerinde yalan söylediğini" belirten Alves, bulunduğu Brains 1 Cezaevinden güvenlik gerekçesiyle 23 Ocak'ta Brains 2 Cezaevine nakledilmişti.

Brezilya'nın efsanesi 58'lik Romario yeşil sahalara geri dönüyor Brezilya'nın efsanesi 58'lik Romario yeşil sahalara geri dönüyor Haberi Görüntüle

EŞİ DE TERK ETTİ

39 yaşındaki Dani Alves'in manken eşi Joana Sanz da cinsel saldırı iddialarının ardından Brezilyalı futbolcudan ayrıldığını açıklamıştı.

Bilindiği üzere Dani Alves'in, cinsel saldırı suçlamasıyla Barselona'da tutuklanmasından sonra forma giydiği Meksika ekibi UNAM'daki sözleşmesi feshedilmişti.

Habere Tepki Ver

0

0

0

0

0

0

0

0

Recep KIYATSIL

TRHaber.com - Spor


Loading