Yandex Metrica

Sitede Ara

Boupendza'nın bonservis bedeli belli oldu

Boupendza'nın bonservis bedeli belli oldu

Hatayspor Onursal Başkanı Lütfü Savaş, "Boupendza'ya İngiltere, İtalya ve İspanya’dan teklifler var. Bunların bir kısmı resmi. Resmi olmayan teklifler de var. Kalmazsa da daha önce 8 milyon 100 bin Euro'yu görmüş bir futbolcu. İmzasını da atmıştık. Onun aşağısına satmayı düşünmüyoruz.'' dedi.

Spor

23.01.2024, 17:32

Hatayspor Onursal Başkanı Lütfü Savaş, Aaron Boupendza'ya İngiltere, İtalya ve İspanya’dan teklifler olduğunu açıkladı.

TRT Spor'a konuşan Hatayspor Onursal Başkanı Lütfü Savaş "Boupendza'ya İngiltere, İtalya ve İspanya’dan teklifler var. Bunların bir kısmı resmi. Resmi olmayan teklifler de var. En iyisini yapmaya çalışıyoruz. Boupendza bizim sözleşmeli oyuncumuz. Kalmazsa da daha önce 8 milyon 100 bin Euro'yu görmüş bir futbolcu. İmzasını da atmıştık. Onun aşağısına satmayı düşünmüyoruz. Ama o civarda müşterisi, alıcı takımı var. Muhtemelen de 15 Haziran'dan sonra süreç hızlanır. Ne giderse kayıp, ne kalırsa bizi üzecek bir sonuç olur. Alıcılar ısrarlı. Bu ısrarları devam ederse, belli bir noktada buluşursak, başka takıma verebiliriz" ifadelerini kullandı.

Geçen sezon Hatayspor formasıyla Süper Lig'de 22 kez ağları havalandıran 24 yaşındaki Aaron Boupendza, sezonu gol kralı olarak tamamlamıştı.

Habere Tepki Ver

0

0

0

0

0

0

0

0


Loading